-
Mikulás tollas torna lesz szombaton
Idén is megrendezi hagyományos amatőr tollaslabdaversenyét december 6-án a Seregélyesi Pelikán DSE. Minden korosztályból várják a nevezéseket. A verseny délelőtt 9 órakor kezdődik majd a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI tornacsarnokában. Nevezni a helyszínen és előzetesen is lehet.
2025.12.05. -
MÁV Előre győzelem Budapesten
Budapesten, a Pénzügyőr SE otthonában játszott csütörtökön este Magyar Kupa mérkőzést a MÁV Előre Foxconn csapata. A fehérvári alakulat ezúttal is sikeresen vette az akadályt és sima háromszettes győzelemmel távozott a fővárosból. Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (17-25, 18-25, 19-25)
2025.12.04. -
Skate Fehérvár a MET Arénában
A MET Aréna ismét rangos nemzetközi műkorcsolya-versenynek ad otthont: vasárnapig tart a Skate Fehérvár, a European Criterium sorozat második állomása. A verseny csütörtökön kezdődött el.
2025.12.05. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04.
14 gólos fehérvári győzelem
A Cornexi-Alcoa női kézilabdacsapata 41-27-re győzött a nehéz helyzetben lévő Esztergom ellen a Köfém Sportcsarnokban. A világbajnokság miatti kéthónapos szünet után a következő fordulóban, december 30-án a Dunaferrt fogadja a székesfehérvári együttes.
A Cornexi-Alcoa női kézilabdacsapata 41-27-re győzött a nehéz helyzetben lévő Esztergom ellen a Köfém Sportcsarnokban. A világbajnokság miatti kéthónapos szünet után a következő fordulóban, december 30-án a Dunaferrt fogadja a székesfehérvári együttes.
Lőw Andrea góljával kezdődött a mérkőzés, amire még érkezett a vendégektől válasz. Az 5. perctől kezdve azonban folyamatosan növelte előnyét a Cornexi, az első játékrész vége előtt 5 perccel pedig már 13 volt a különbség, ami a félidő végén 11-re csökkent. A második félidő elején visszavettek a fehérvári lányok, így 9 pontra feljött az Esztergom. A játékrész közepén azonban Kulcsár és Tápai góljaival ismét meglépett a hazai együttes, és végül 14 góllal, 41-27-re győzött. Kulcsár Anita 10, Tápai Szabina, Siti Beáta és Christina Gisca 6 gólt szerzett.
A csapat 6 győzelemmel és 5 vereséggel jelenleg a tabella 4. helyén áll.
A világbajnokság miatt két hónapos szünet köbvetkezik a bajnokságban, a következő fordulóban, december 30-án megyei rangadóra kerül sor, hiszen a Cornexi-Alcoa a Dunaferrt fogadja majd.
