-
Alakul a FEHA19 kerete
Lassan összeáll a jégkorong Erste Ligában érdekelt FEHA19 kerete, a klub vezetése már húsz játékost jelentett be a szeptember 18-án rajtoló szezonra. Legutóbb Schwartz Gergő, Mihalik Gergő, Keceli-Mészáros Mátyás, Molnár Zétény és Szabó Péter kötelezte el magát a fehérváriakhoz, valamennyien 20-22 évesek.
2026.07.29. -
Hazai pályán kezd a Volán
Szeptember 18-án a Linz ellen kezd a Volán és október 2-án rendezik a szezon első magyar rangadóját a Hydro Fehérvár AV19 és a Ferencváros között az osztrák jégkorongliga alapszakaszában. A liga honlapja szerint a mérkőzés 19.15 órakor kezdődik majd a MET Arénában, ahogy a két együttes december 28-án sorra kerülő székesfehérvári találkozója is.
2026.07.28. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Fehérvári sport 2017 - ez történt februárban a városban
Többezres tömeg várta, köztük rengeteg magyar Fa Nándort, aki bőven eredeti célján, vagyis száz napon belül teljesítette a világ legnehezebb vitorlásversenyét, a Vendée Globe-ot. Ideje: 93 nap 22 óra 52 perc 9 másodperc.
Elképesztően szoros végjátékban 59-58-ra győzött az Alba Fehérvár a Szolnok ellen a Magyar Kupa győri fináléjában. Az Alba Fehérvár - 1999, 2000 és 2013 után - negyedszer hódította el a serleget.
Bejelentette visszavonulását Ocskay Gábor
Negyven év Székesfehérváron – ezzel a címmel indult interjúsorozat a visszavonulását bejelentő Ocskay Gáborral, a Fehérvár AV19 szakosztály-igazgatójával.
Siskó Zsófia sikere fedett pályán
Színvonalas fedett pályás országos bajnokságot zártak az atléták a Budapesten. Az ARAK Utánpótlás Akadémia fiataljai közül néhányan már a felnőttek között is figyelemre méltó eredménnyel hívják fel magukra a figyelmet. Siskó Zsófia életében először teljesítette a 400 centimétert fedett pályán, amivel kiélezett küzdelemben aranyérmet nyert.
Ennél jobb szezonkezdést nehéz elképzelni: a Volán Fehérvár öttusázója, Demeter Bence megnyerte az idei világkupa-sorozat első versenyét! Los Angelesben világbajnoki erősségű mezőnyt utasított maga mögé a huszonhat éves fehérvári olimpikon, aki a döntőben remek vívásával és a szintén kitűnően sikerült kombinált számmal olimpiai és világbajnokokat előzött meg.