súlyemelés

2018.03.05 |
| 2023.11.30. 10:00:28 |

Bódis – Szabó Katinka második helyezést ért el a Súlyemelő Országos Bajnokságon

November 19-én tartották, a Nyíregyházi Atlétika Centrumban az idei Súlyemelő Felnőtt Országos Bajnokságot. A nemzetközi szintű rendezvényen, a Fehérvár Rugby Clubot, Bódis-Szabó Katinka képviselte, aki 152 kg-os összteljesítménnyel második helyet szerzett.
| 2023.10.31. 07:30:45 |

Szárnyalt a versenyeken a Fehérvár Rugby Club Súlyemelő szakosztálya

A hétvégén rendezett Kiss Róbert Kiemelt Emlékversenyen Fehérvár Rugby Club versrnyzője Rémai Vencel Ifi 89kg kategóriában minősitett versenyző lett 81kg szakítással és 94 kg lökéssel és 175kg összetett eredmennyel, ami a masodik helyhez volt elég. A Fehérvár Rugby Club másik versenyzője Zsolnai Máténak a junior 96kg kategóriában 105kg sikeres szakítás után a lökésben nem jött össze a 135kg.
| 2023.04.17. 21:21:23 |

A Magyar Súlyemelésért Érdemérem Arany fokozatát vehette át Bakos Károly

Hétvégén rendezték az éves Súlyemelő Közgyűlést, ahol díjakat is adtak át az arra érdemeseknek. A Fehérvár Rugby Club súlyemelő szakosztályának a volt szakosztályvezetője is a díjazottak között volt, a kitüntetéssel az életművét ismerték el
| 2023.01.27. 07:10:00 |

A Fehérvár Rögbi Klub csapatai és súlyemelői is „célba” értek - beszélgetés Gyolcsos Ferenc edzővel

A Fehérvár Rögbi SE egyesület két szakosztállyal működik: rögbi és súlyemelő. Mindkettőben jeleskednek, válogatott versenyzőkkel, nemzetközi sikerekkel is büszkélkedhetnek. Az egyesület tavalyi évét Gyolcsos Ferenc edző, alelnök értékelte.
| 2022.09.26. 09:19:39 |

Schável Anna a legerősebb tini súlyemelő Nyugat-Magyarországon!

A fennállásának 10 éves évfordulóját ünneplő Fehérvár Rugby Club Súlyemelő szakosztálya nagy fába vágta képzeletbeli fejszéjét! A csapat ugyanis vállalta a Nyugat-Magyarország tini országos súlyemelő bajnokság megrendezését.
| 2022.09.22. 09:39:52 |

A tini súlyemelők országos bajnokságának Székesfehérvár ad otthont

A Fehérvár Rugby Club versenyzőiről ezúttal nem a tojás alakú labdával jeleskedtek. Sőt a súlyemelőik sem versengtek sikerrel verseny híján. Ezúttal versenyt rendeznek, mégpedig a jövő kiválóságainak, a Nyugat-Magyarországi tini országos bajnokságot.
| 2022.09.13. 08:43:38 |

Zsolnai Máté, a Fehérvár Rugby Club súlyemelője megvédte Magyar Bajnoki címét!

Tamásiban rendezték meg a junior korosztály országos bajnokságát. A különböző korosztályos viadalokon rendszerint sikeres Fehérvár Rugby Club csapatát két fő képviselte. Kevesen voltak, de teljes sikert értek el, egy arany és egy ezüstérmet szereztek.
| 2022.08.30. 11:14:42 |

Bódis-Szabó Katinka súlyemelő masters Európa bajnok!

A Fehérvár Rugby Club csapatának a versenyzői nem csupán a tojás alakú labdát kergetik általában sikerrel, de a klub súlyemelő szakosztálya is eredményesen szerepel mind a honi, mind a nemzetközi megmérettetésen. Mint tették ezt most is.
| 2022.05.30. 13:37:32 |

Súlyemelés - Schável Anna lett Nyugat-Magyarország tinibajnoka!

A Fehérvár Rugby Club súlyemelő szakosztálya rendre jó eredményekkel rukkol elő. Legyen szó felnőtt vagy utánpótlás versenyről. Bakos Károly mester munkájának keze nyoma meghatározó a szakosztály életében. Most a fiatalok aranyozták be napjaikat.
| 2022.04.25. 12:55:29 |

Súlyemelés - Utánpótlás bajnokság, egy arany, egy ezüst, egy bronzérem!

A hétvégén Oroszlányban rendezték az Iskolás korúak országos bajnokságát. A Fehérvár Rugby Club súlyemelő szakosztályát hat versenyző képviselte. A verseny végén kiderült, ismét van Magyar bajnoka a fehérvári súlyemelő szakosztálynak!