Szárnyalt a versenyeken a Fehérvár Rugby Club Súlyemelő szakosztálya

A hétvégén rendezett Kiss Róbert Kiemelt Emlékversenyen Fehérvár Rugby Club versrnyzője Rémai Vencel Ifi 89kg kategóriában minősitett versenyző lett 81kg szakítással és 94 kg lökéssel és 175kg összetett eredmennyel, ami a masodik helyhez volt elég. A Fehérvár Rugby Club másik versenyzője Zsolnai Máténak a junior 96kg kategóriában 105kg sikeres szakítás után a lökésben nem jött össze a 135kg.
2023.10.31. 07:30 |

A Tiszaújvárosban rendezett U15- U17 Országos Bajnokságon az U15 között Schável Anna serdülő 49kg kategóriában negyedik helyezet lett 32kg szakítással 35kg lökéssel és 67kg összetett eredménnyel. Az U17-esek között Rémai Vencel a második helyen zárta a versenyzést 78kg szakítással 94kg lökéssel és 172kg összetett eredménnyel.

A fehérvári versenyzőket Bódis-Szabó Katinka versenyeztette, aki az augusztusi Krakkói Világbajnoságon aranyérmet szerzett, az öt ország által megrendezett meghivásos Alpok- Adria Kupa sorozaton pedigf a 45-55 évesek között 87kg kategóriában 70kg szakítással 88kg lökéssel és 158 kg összetett eredménnyel arany érmes lett, illetve az abszolut legjobb női különdíjat is elhozta.

Ezen a versenyen a klub másik versenyzője Szabó György a 45-55 évesek között a 96kg kategóriában 80kg szakítással 100kg lökéssel 180kg összetett eredménnyel zárta a versenyzést. A magyar csapat a negyedik helyen végzett.