röplabda

2017.05.30 |
| 2024.03.25. 06:11:37 |

Bronzéremért küzdhet a MÁV Előre Foxconn női csapata

Szoros küzdelemben maradt alul a MÁV Előre Foxconn a veretlen Vasas Óbuda ellen az elődöntő harmadik összecsapásán Budapesten. A párharcot a hazai csapat nyerte, azonban a székesfehérváriak továbbra is versenyben vannak a klubtörténelem első bajnoki érméért a női első osztályban.
Vasas Óbuda - MÁV Előre Foxconn 0-0 (20,19, 22)
| 2024.03.23. 06:56:06 |

Magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb négy közé a MÁV Előre Foxconn

Hazai pályán biztosította be helyét a legjobb négy között a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, aki 3-0-ra legyőzte a Kecskeméti RC-t a negyeddöntő harmadik összecsapásán.
MÁV Előre Foxconn – Kecskeméti RC 3-0 (17, 23, 23)
| 2024.03.22. 11:52:54 |

Ma este lezárhatja negyeddöntős párharcát a MÁV Előre SC-Foxconn

Remek formában várja a Kecskeméti RC csapatát a MÁV Előre SC-Foxconn március 22-én, pénteken. A férfi Extraliga negyeddöntőjében a fehérvári csapat egy győzelemre van a továbbjutástól.
| 2024.03.22. 08:26:02 |

Női röplabda Extraliga - egy győzelemre a döntőtől a címvédő

A címvédő Vasast egy siker választja el finálétól a női röplabda Extraligában, miután a MÁV Előre elleni elődöntő második, székesfehérvári mérkőzésén három szettben győzött, így 2-0-ra vezet a párharcban.
| 2024.03.21. 10:21:26 |

Zárt kapus meccsen fogadja a Vasast a MÁV Előre SC-Foxconn

A Magyar Röplabda Szövetség döntésének értelmében március 21-én, csütörtökön este a MÁV Előre SC-Foxconn női röplabdacsapata nézők nélkül fogadja a Vasas Óbuda csapatát. A mérkőzést a HunVolleyTV élőben közvetíti.
| 2024.03.19. 21:56:55 |

Újabb győzelem Kecskeméten - hatalmas csatában került közel az elődöntőhöz a MÁV Előre

A tavaly ezüstérmes MÁV Előre 3-2-re nyert a Kecskemét vendégeként a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjének keddi, második mérkőzésén, ezzel 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A párharc harmadik összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Kecskeméti RC-MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 21, 19, -14)
| 2024.03.19. 07:46:25 |

Kecskeméti túrával folytatódik a MÁV Előre negyeddöntős párharca

Hazai pályán aratott győzelmét követően kedden Kecskemétre látogat a MÁV Előre Foxconn a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjében. A mérkőzést az M4 Sport és az m4sport.hu kedden 19:30-tól élőben közvetíti.
| 2024.03.16. 20:35:44 |

MÁV Előre győzelem az Extraliga negyeddöntőjének első mérkőzésén

Győzelemmel debütált a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjében a MÁV Előre Foxconn új argentin vezetőedzője. Omar Pelillo legénysége hazai pályán négy szettben nyert a Kecskeméti RC ellen a párharc első, szombati mérkőzésén. MÁV Előre Foxconn – Kecskeméti RC 3-1 (20, 20, -20, 20)
| 2024.03.16. 18:51:10 |

A Vasasé lett az első mérkőzés - nagyot küzdött a MÁV Előre női csapata

A Vasas Óbuda négy szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a női röplabda Extraliga elődöntőjének első mérkőzésén szombat délután Budapesten. A fehérvári együttes ígéretesen kezdett, majd nagyot küzdött, de nem tudta tartani a lépést a címvédővel.
Vasas Óbuda – MÁV Előre Foxconn 3-1 (-19, 15, 23, 11)
| 2024.03.14. 12:23:21 |

Szombaton elkezdődik a rájátszás a MÁV Előre SC-Foxconn csapata számára

A MÁV Előre SC férfi röplabdásai március 16-án, szombaton a Kecskemét ellen kezdik meg rájátszást. Az alapszakaszban a fehérváriak magabiztosan végeztek a második helyen, és esélyesként várhatják a negyeddöntőt.