-
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Rá kell lőni, Lajos!
A fenti szavakat Gulyás László, az UEFA-Kupa-menetelést végigkísérő sportriporter kiáltotta világgá 1985 májusában, amikor a Real Madrid elleni döntő visszavágójának 86. percében Májer Lajos bombagólt szerzett a Bernabéuban. A sárbogárdi születésű „Matyi” a Videotonban eltöltött tizennégy éve alatt ördögi cselekkel, zseniális gólpasszokkal és felejthetetlen alakításokkal lopta be magát a szurkolói szívekbe.
2026.08.24. -
Sikeresen szerepeltek a futóversenyen
Két kategóriában is sikeresen szerepeltek a Sport Start Kör SE tagjai a futóversenyen Zamárdiban. A cél az volt, hogy a fogyatékkal élők és egészségesek együtt sportolhassanak.
2026.08.26. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25.
Köszönjük, Omar! - két és fél év után távozik a MÁV Előrétől Omar Pelillo
Amikor megérkezett Székesfehérvárra, egyértelmű célokkal kezdte meg a munkát, és irányítása alatt a MÁV Előre Foxconn történelmi sikereket ért el. Magyar Kupa-győzelem, Extraliga-bajnoki cím, MEVZA Kupa-ezüstérem, Magyar Kupa-ezüstérem és Extraliga-ezüstérem.
2026.07.11. 22:16 |
Omar Pelillo vezetésével a MÁV Előre Foxconn lett az első magyar férfi röplabdacsapat, amely bejutott a MEVZA Kupa döntőjébe – új fejezetet írva a klub és a magyar röplabda történetében.
A MÁV Előre közösségi oldalán mondott köszönetet az elhivatottságért, a szenvedélyért, a kemény munkáért és azokért a felejthetetlen pillanatokért, amelyeket együtt élhettünk át Székesfehérváron. Az elmúlt két és fél év sikerei örökre a MÁV Előre történetének meghatározó részét képezik.