-
Városismereti séta a Belvárosban
Egy különleges városismereti sétára hívja az érdeklődőket a Tourinform Iroda. A szombat délutáni programon harangok zengésén, régi titkokon és dallamokon keresztül ismerhetjük meg Székesfehérvár történetét.
2026.04.30. -
Hajómodellek a Csónakázó-tavon
Élethű modellek, vitorlások és versenyhajók veszik birtokba a Csónakázó-tavat május 1-jén. Az RC hajók találkozója pénteken 14 órakor kezdődik, majd látványos bemutatókkal, beszélgetéssel folytatódik.
2026.04.30. -
25 éves a Hétpettyes Óvoda
Különleges eseménnyel ünnepelte fennállásának 25. évfordulóját a Hétpettyes Óvoda. A jubileum alkalmából az intézmény dolgozói és a gyermekek közösen ültettek el egy fát, amely a jövőt, az összetartozást és a gondoskodást jelképezi.
2026.04.30. -
Megújul a körforgalom
Hosszú évekkel ezelőtt Brájer Éva, Maroshegy önkormányzati képviselőjének ötlete alapján valósult meg Maroshegy kapujában a fűzfavesszőkből álló „korona”, amelyet az egyre forróbb nyarak miatt többször újra kellett telepíteni. A Városgondnokság szakembereinek javaslata alapján most búcsúzik a jelkép, de már dolgoznak egy új, „zöld” megoldáson.
2026.04.30.
Most hétvégén is lesz közönségkori szombaton és vasárnap a Jégcsarnokban
Ismét lesz közönségkorcsolyázás január utolsó hétvégéjén az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. Szombaton és vasárnap 17.00 órától várják a kikapcsolódni vágyókat.
2023.01.26. 09:51 |
A közönségkori január 28-án és 29-én, szombaton és vasárnap 17.00 és 19.45 óra között kerül megrendezésre.
Belépő a helyszínen váltható, illetve vasárnap kedvezményes családi jegy is kapható, mellyel két felnőtt és egy gyerek, vagy két gyerek és egy felnőtt, illetve három gyerek korcsolyázhat.
A kísérők díjmentesen látogathatják a Jégcsarnokot és annak közösségi helyiségeit, a jégre való belépés azonban csak korcsolyázójeggyel lehetséges. A pénztár 15 perccel a rendezvény kezdete előtt nyit és 60 perccel a rendezvény vége előtt zár.