A Villach után a Graz otthonában is kikapott a Fehérvár AV19, örömteli különbség, hogy míg pénteken nem sikerült, vasárnap legalább összejött a pontszerzés.
Graz 99ers – Fehérvár AV19 4-3 (1-0, 1-3, 1-0, 1-0) -hosszabbítás után

| 2018.10.07. 20:19:30 |

Fehérvár AV19 - háromgólos győzelem hazai pályán a Znojmo ellen

Öt gólt ütve, magabiztosan győzte le az EBEL nyolcadik játéknapján a Fehérvár AV19 a Znojmo együttesét.
Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 5-2 (1-1, 1-1, 3-0)

| 2018.09.28. 21:45:15 |

Legyőzte a veretlent a Fehérvár AV19 - Dornbinrban nyert a Volán

Legyőzte a forduló előtt listavezető Dornbirn gárdáját a Fehérvár AV19. A Volán egymás utáni harmadik mérkőzését nyerte hosszabbítás után az EBEL-ben.
Dornbirn – Fehérvár AV19 2-3 (1-0, 0-2, 1-0, 0-1) -hosszabbítás után.

| 2018.09.22. 20:05:01 |

Szinte tökéletes hétvége: túlórában győzte le az Innsbruckot a Fehérvár AV 19

Ahogy péntek este a Klagenfurt ellen, úgy az Innsbruck ellen is két gólos vezetést adott le a Fehérvár AV 19 az EBEL-ben. Ezúttal viszont még a szétlövés előtt döntésre vitték Kógerék: Anze Kuralt alig fél perc után szerezte meg a hosszabbításban az újabb két pontot jelentő gólt.
| 2018.09.21. 21:45:46 |

Fehérvár AV19: szétlövéses győzelem a Klagenfurt ellen

Két harmad után 2-0-ra vezetett a Fehérvár a Klagenfurt ellen az EBEL harmadik körében, az utolsó percben azonban egyenlített a KAC. A hosszabbítás nem hozott döntést, Hári János második büntetője azonban igen, győzött a Volán.

| 2018.09.21. 17:17:47 |

Itt nézhetik a Fehérvár AV19 - Klagenfurt EBEL-meccset!

Péntek este 18.45-kor kezdődik az EBEL-ben a Fehérvár AV19 hazai rangadója, ellenfél a rekordbajnok KAC. A találkozót országos televíziós csatorna nem közvetíti, élőben honlapunkon lesz követhető!
| 2018.09.18. 10:40:01 |

Michael Caruso A Fehérvár AV19 legújabb légiósa

Rutinos hátvéddel bővül a Fehérvár AV19 kerete. A kanadai hátvéd, Michael Caruso negyedik szezonját kezdi meg az osztrák bázisú bajnokságban, eddig csak ellenfélként járt Fehérváron.
| 2018.09.16. 20:39:07 |

Kikapott Bécsben a Fehérvár AV19 - pénteken a KAC jön Fehérvárra

Az EBEL második játéknapján Bécsben lépett pályára a Fehérvár AV19, a Vienna Capitals otthonából azonban pont nélkül távoztak Kógerék.
Vienna Capitals – Fehérvár AV19 4-2 (1-0, 1-1, 2-1)
Gólszerzők: Nissner, Vause, Nödl, Holzapfel, illetve Luttinen, Philips.

| 2018.09.14. 21:24:27 |

Magabiztos győzelemmel kezdte a Fehérvár az EBEL-t

Szemernyi esélyt sem adott a Medvescaknak a Fehérvár AV19 az osztrák hokiliga első játéknapján, Kógerék jó játékkal, öt gólt ütve győzték le a horvát gárdát.
Fehérvár AV19 – Medvescak Zagreb 5-2 (2-0, 3-2, 0-0)
Gólszerzők: Sofron, Erdély, Kóger (2), Luttinen, illetve Olden, Hardy.

| 2018.09.09. 22:39:00 |

Volán-vereség a "főpróbán", a MAC nyerte a Szuperkupát

Négy év elteltével rendeztek újra jégkorong Szuperkupát Magyarországon, a Tüskecsarnokban rendezett találkozón a bajnoki címvédő MAC a Fehérvár AV 19-et győzte le 3–2-re és ezzel elhódította a trófeát.
| 2018.09.01. 22:35:00 |

Fehérvári győzelem a X. Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna nyitányán

A Fehérvár AV19 6-3-as győzelmet aratott az olasz Asiago csapata felett a X. Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna szombati játéknapján. A Fehérvár AV19 a Medvescak Zagreb ellen lép jégre a torna döntőjében vasárnap 18:15-kor, a találkozót a Digi Sport élőben közvetíti.
| 2018.08.28. 16:23:28 |

Rajtra készen a fehérvári hokicsapat és a csarnok

Ahogy minden évben, ezúttal is nagy érdeklődés kísérte a fehérvári jégkorongklub szezonnyitó sajtótájékoztatóját, amely hagyományosan pár nappal előzi meg az Ifj. Ocskay Gábor Emléktornát. A torna szeptember 1-én kezdődik négy csapat részvételével. A tájékoztatón nemcsak a csapat terveiről hallhattunk, a jégcsarnokban végzett felújításokról is szó esett, és az új, multifunkcionális csarnok építésével kapcsolatban is szolgáltak információval.
| 2018.08.26. 12:53:41 |

Szezonnyitó az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémián - a sapporói hősökre is emlékeztek

Az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia szezonnyitó ünnepségére került sor vasárnap a Szent István teremben. A szezonnyitón megemlékeztek a „Sapporói csoda” 10. évfordulójáról, az eseményen részt vett a sikerkovács edző, Pat Cortina is.
| 2018.08.09. 07:18:20 |

Edzenek, készülnek, ismerkednek a Fehérvár AV19 játékosai

Már a második hetét kezdte meg jégen a Fehérvár AV19. Az EBEL-szezon rajtjáig még nagyon sok van hátra, de a fehérvári játékosok minden jégen töltött perccel egyre jobban megismerik egymást. A játékosokat pedig nem kíméli Hannu Järvenpää vezetőedző. Nem véletlenül, hiszen együttesével szemben kimondva, kimondatlanul a szurkolók elvárása a rájátszásba kerülés. Pénteken jön az első edzőmeccs: a Volán Nyitrán lép pályára.
| 2018.07.27. 20:45:59 |

Visszatérővel teljes keret: ismét a Fehérvár AV19 játékosa Sofron István

Kék-fehérben játszik a következő szezonban Sofron István, akinek igazolásával teljessé vált a Fehérvár AV19 EBEL-kerete. A válogatott csatár nem először tér vissza Székesfehérvárra, góljaival és fizikális játékával sokat segíthet a csapatnak.
| 2018.07.05. 09:46:28 |

Gyászol a fehérvári hokiklub: elhunyt Kulcsár Nándor

A gyógytornász-fizioterapeuta 1999 óta állt a fehérvári klub kötelékében. A szakember emellett 2005-ig a magyar válogatott mellett is dolgozott. Kulcsár Nándort a klub saját halottjának tekinti.
| 2018.06.12. 16:57:55 |

A fehérvári hoki utánpótlás bajnokai a Városházán

A székesfehérvári jégkorong-akadémia két sikeres korosztályát, az egyaránt magyar bajnoki címet szerző U-14-es és U-20-as csapat tagjait és vezetőit köszöntötték a Városházán. Az Ifj. Ocskay Gábor Akadémián zajló szakmai munka színvonalát bizonyítja, hogy a juniorok nemcsak a magyar mezőnyben, hanem az EBEL-pontvadászatban is az élen végeztek.
| 2018.06.09. 20:50:08 |

Timotej Sille a Fehérvár AV19 legújabb igazolása

A 22 éves csatár két hónapig már a fehérvári klub játékosa volt korábban, most újra kék-fehérben bizonyíthat. Nem lehet ismeretlen a szurkolók számára a Sille név, hiszen a támadó édesapja, Sille Tamás több szezonon keresztül a székesfehérvári alakulat védője, majd edzője is volt.
| 2018.05.23. 17:59:54 |

Zack Phillips a Fehérvár AV19 legújabb igazolása

A 25 éves támadót, Zack Phillips-t 2011-ben első körben draftolta a Minnesota Wild, legutóbbi szezonjában pedig a brit bajnokságban szerepelt, a következőben pedig majd Székesfehérváron riogatja az ellenfelek kapusait.

| 2018.05.14. 15:52:56 |

Anze Kuralt a Fehérvár AV19-ben folytatja

A 26 éves szlovén szélső Franciaországból igazol Székesfehérvárra. Anze Kuralt felnőtt pályafutását 20 évesen az EBEL-ben kezdte. Két szezonban összesen 88 mérkőzésen lépett jégre a HK Jesenice csapatában, valamint a 2013/14-es szezonban a Graz 99ers együttesénél 3 mérkőzés erejéig kölcsönben szerepelt.

| 2018.05.09. 15:58:53 |

Jégkorong - Harri Tikkanen is Székesfehérvárra igazol

A tapasztalt finn védő tavaly a Zágrábot erősítette, ahol az együttes csapatkapitánya volt, a következő szezonban pedig már a Fehérvár AV19 mezében lép pályára.

| 2018.05.08. 16:25:02 |

Újabb rutinos EBEL-játékos, Tero Koskiranta szerződött a Fehérvár AV19-hez

A 33 éves finn támadó a Medvescak Zagreb csapatából érkezik a koronázóvárosba. Előtte több mit ötszáz meccset játszott hazája ligájában, vagyis személyében egy, már magas szinten is bizonyított új hokisa lesz a következő idényben a Volánnak.
| 2018.05.07. 07:46:34 |

Ryan Glenn a Fehérvár AV19 védője lesz a következő szezonban

Ryan Glenn pályafutása első felében a tengerentúlon játszott, ahol 174 AHL, valamint 118 ECHL mérkőzésen lépett jégre. Európai szereplését 10 éve kezdte, a svéd másod- és első osztályban. Azóta megjárta a finn elitet is, ahol védőként 319 találkozón 114 pontot szerzett. A hátvéd három EBEL-szezont tudhat maga mögött: az EC Red Bull Salzburg, a HC Bolzano és az EC VSV csapatát is erősítette. A 2017/18-as idényben 51 mérkőzésen szerepelt Villachban, ahol 25 ponttal (8 gól, 17 assziszt) segítette csapatát.
| 2018.05.03. 18:56:24 |

A támogatókat köszöntötték a Fehérvár AV19 szezonzáróján

Szezonzáró fogadáson köszönte meg a támogatók segítségét a Fehérvár AV19 jégkorong csapatának menedzsmentje. Elhangzott, anyagi és szakmai téren is jók az alapok, de sok munka vár még a klubvezetésre. Az eseményen a nemrég véget ért budapesti világbajnokságon szerepelt fehérvári hokisok is jelen voltak.
| 2018.05.03. 15:39:25 |

Ismerőst igazolt a Volán: Andrew Sarauer a Fehérvár AV19 régi-új csatára

A Fehérvár AV19 menedzsmentje folytatja a csapat megerősítését a következő idényre. Ezúttal egy régi ismerős leigazolását jelentették be: a magyar válogatott színeiben a nemrég véget ért világbajnokságon is szereplő honosított csatár, Andrew Sarauer tér vissza Székesfehérvárra.
| 2018.04.24. 17:33:44 |

Civil vélemény a fehérvári Közgyűlés pénteken meghozott döntéseiről

A Válasz önkormányzati képviselője sajtótájékoztatón ismertette véleményét Székesfehérvár Közgyűlésének pénteken meghozott döntéseiről kedden, a Hiemer-házban. „Külön öröm számomra, hogy szavazatommal hozzájárulhattam a Székesfehérvári Balettszínház megalakulásához, mely intézmény tovább erősíti régiós szerepünket.” - emelte ki Juhász László.
| 2018.04.16. 07:49:40 |

Kávészünet - kis esti beszélgetés címmel új sorozat indul a Vörösmarty Színházban

Április 18-án 19 órakor új, beszélgetős sorozat indul a Színház Kávézóban. Szeretné megismerni városunk nagyjainak hétköznapi oldalát? Németh Gábor esti beszélgetéseiben mindenről kifaggatja Fehérvár ismert arcait, a Kávészünet első vendége Ocskay Gábor lesz. Jegyet vásárolni a Vörösmarty Színház Jegyirodájában lehet.
| 2018.04.03. 09:11:14 |

Magyarország - Ausztria hokimeccs lesz szerdán az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban

Április 4-én, szerdán 18:30 órakor a hazai rendezésű világbajnokság előtt Jarmo Tolvanen legénysége Ausztria A-csoportos válogatottjával játszik felkészülési mérkőzést az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. Az online megvásárolható jegyek elfogytak, belépők - korlátozott számban - a helyszínen vásárolhatók.
| 2018.03.27. 08:10:49 |

Az Ifjabb Ocskay Gábor Akadémia lett az év utánpótlás műhelye

Az év legsikeresebb utánpótlásműhelyeit képviselő sportolók és szakemberek találkoztak ünnepi délutánon a budapesti Larus Rendezvényközpontban. Egyrészt csakugyan ünnepelni, hiszen eljött a nagy bejelentés ideje: mely szakosztályok érdemelték ki 2017-ben Az év műhelye díjat, amit idén utoljára osztottak ki. Az ország számos utánpótlás bázisa közül a tavalyi év eredményei és munkája alapján a fehérvári hokiakadémia lett a legjobb!
| 2018.03.11. 09:39:59 |

Szezonértékelő szurkolói ankétot tartottak a hokisok

Véget ért a szezon a Fehérvár AV19 EBEL-csapatának és a Titánoknak is, itt volt az ideje, hogy a vezetők értékeljék a látottakat, a szurkolók előtt. Az ankétnak a Városháza adott otthont, a klubbal kapcsolatos észrevételeken kívül szó esett a válogatottról is, amelyet újra látharunk majd Fehérváron.
| 2018.03.02. 21:53:43 |

Nem élt az eséllyel, lemaradhat a rájátszásról a Volán

Hazai pályán a Bolzano legyőzésével bejuthatott volna az EBEL rájátszásába a Fehérvár AV19. A nagy lehetőséget azonban elszalasztotta a Volán, kikapott és így az utolsó fordulóban már nem a saját kezében lesz a sorsa. A vendégek győzelmükkel jó helyzetbe kerültek és már meglepetés lenne, ha nem ők kerülnének a play-offba.
| 2018.02.28. 20:47:42 |

Kétszer vezett két góllal, büntetőkkel nyert a Volán

Az EBEL középszakaszának hajrájában a már play-offba jutó Dornbirn volt a Fehérvár AV19 vendége. Egy győzelemmel nagyot léphettek volna a rájátszás felé a fehérváriak, és közel is álltak hozzá, hiszen 2-0-ra, majd 4-2-re is vezettek. Végül döntetlen lett a rendes játékidő, a szétlövésben pedig még egy pontot szerzett a Volán. Ha pénteken nyer a Bolzano ellen, eléri célját Hannu Järvenpää csapata.
| 2018.02.25. 20:20:11 |

Nyert a Volán Villachban és rájátszást érő helyen áll

Nagyon fontos mérkőzésen tudott győzni a Fehérvár AV19, három fordulóval a középszakasz vége előtt. A fehérváriak Villachban ezúttal a rendes játékidőben bizonyultak jobbnak egyik fő riválisuknál, így jelenleg két pont előnnyel állnak a táblázaton a még rájátszást érő második helyen az alsóházban.
| 2018.02.10. 20:26:43 |

Egy pontot szerzett a Volán a Villach ellen

Büntetők döntöttek a Fehérvár AV19 – Villach EBEL-meccsen az alsóházi középszakasz negyedik körében. A vendégek Sofron góljával vezettek, majd Luttinen egalizál. A hosszabbítás sem döntött, a szétlövés után a vendégek örülhettek.

| 2018.02.08. 21:36:43 |

Kétszer is vezetett Dornbirnban a Volán, mégis kikapott

Az alsóházat vezető Dornbirn otthonában lépett pályára a középszakasz harmadik körében – az első kettőt győzelemmel záró – Fehérvár AV19. A meccsen többször is változott, hogy melyik csapat vezet, végül kevesebb mint tíz perccel a vége előtt a hazaik ütötték meg a győztes gólt.

| 2018.02.04. 20:15:27 |

Kettőből kettő - jól megy a Volánnak a középszakaszban

A szezonbeli eddigi Volán-Graz meccsen mindig a hazai csapat nyert, és most sem történt másként. A középszakasz első hazai találkozóján vezetett, majd hátrányban is volt a Fehérár AV19, de a harmadik harmadban szerzett góljára már nem tudtak válaszolni a vendégek. Második sikerével már hat pontot szerzett a középszakaszban Hannu Järvenpää csapata, amivel a rájátszást érő nyolcadik helyen áll.
| 2018.02.02. 22:12:04 |

Fehérvár AV19: Sikerült jó rajtot venni a középszakaszban

Győzelemmel kezdte az alsóházi középszakaszt a Fehérvár AV19. A fehérvári EBEL-gárda Jeff LoVecchio és Kóger Dániel góljaival 2-1-re győzött a Bolzano otthonában, ezzel pedig nagyon értékes három pontot gyűjtött be.

| 2018.01.31. 15:49:38 |

Eric Meland csatlakozik a Fehérvár AV19 EBEL-keretéhez

A 28 éves amerikai hátvéd a Princeton University csapatával az NCAA-ben, később pedig a Missouri Mavericks alakulatával a CHL-ben szerepelt.Játszott Szlovákiában is, Fehérvárra pedig Németországból érkezik, hogy segítsen elérni a rájátszást a hátvéd poszton sérülések és válogatott kötelezettségek miatt kissé meggyengült Volánnak.
| 2018.01.26. 22:07:29 |

Nem a Volánon múlt, hogy nem három pontot szerzett

Csak egy pontot szerzett hazai pályán a Fehérvár AV19 a Medvescsak Zagreb ellen, ez azonban nagyban „köszönhető” a mérkőzésen ténykedő Siegel-Smetana játékvezető párosnak.
Fehérvár AV19 – Medvescsak Zagreb 2-3 (0-1, 2-0, 0-1, 0-0, 0-1) – büntetőkkel.

| 2018.01.20. 22:09:00 |

Ismét gólképtelen Volán, vereség Salzburgban

Nehéz idegenbeli túrán szerepel a Fehérvár AV19, ezen a hétvégén Salzburgban és Dornbirnban kellene szaporítania pontjai számát. A Red Bull ellen nem sikerült, sőt gólt lőni sem, akárcsak előzőleg a Klagenfurt ellen. Igaz, szoros meccset játszottak a fehérváriak, de pont nélkül maradtak. Vasárnap délután Dornbirnban folytatják.
| 2018.01.17. 14:21:00 |

Hannu Järvenpää és Mac Carruth is hosszabbított a Volánnal

Bár még az alapszakaszból is hátra van négy mérkőzés a Fehérvár AV19 menedzsmentje megkezdte a jövő évi EBEL-keret kialakítását. Ennek első lépéseként a klub szerződést hosszabbított Hannu Järvenpää vezetőedzővel, illetve Mac Carruth kapussal, így ők ketten Kóger Dániel, és Erdély Csanád mellett biztosan Fehérváron kezdik meg a következő szezont.

| 2018.01.14. 20:08:56 |

Jobb volt emberelőnyben, többet lőtt és nyert a Klagenfurt a Volán ellen

A grazi vereség után nagyon kellett volna a siker a Fehérvár AV19-nek a play-off pozíciókért vívott harcban, de az ellenfél ereje miatt ehhez bravúrra lett volna szükség. Mint a feltételes mód mutatja, nem sikerült: a negyedik helyen álló Klagenfurt sokkal több kapuralövéssel és jobb emberelőny-kihasználással elvitte a pontokat a Raktár utcából.
| 2018.01.12. 22:26:17 |

Alaposan visszavágott a Graz a Volánnak az EBEL pénteki játéknapján

A Fehérváron 4-1-re legyőzött közvetlen rivális, a Graz hazai jégen nem engedte újabb pontokhoz a Volánt, és a sok fehérvári kiállítást kihasználva magabiztosan győzött. Ezzel vissza is előzte a táblázaton a mieinket, akik vasárnap a Klagenfurt ellen, hazai pályán javíthatnak a vereség után.
| 2018.01.07. 20:13:43 |

Az első harmad döntött, legyőzte a Volán a Grazot

Nincs biztosan kalkulálható győzelem az idei EBEL-szezonban, de a Graz ellen szinte kötelező volt nyernie a Fehérvár AV19-nek hazai pályán, hogy tovább őrizze esélyét a play-off helyek egyikére. Ez sikerült, mert bár újfent az ellenfél lőtt többet kapura, Carruth tartotta a csapatot, az első harmadban pedig remekül élt esélyeivel a Volán. A vége így sima győzelem lett, a hajrában csak szépíteni tudott a Graz, a hazaiaknál pedig hárman is két pontot jegyeztek a fontos győzelem alkalmával.
| 2018.01.05. 23:52:03 |

Az utolsó harmadban vezetett Linzben, de végül hárommal kikapott a Volán

Nemrég nyolcat ütött a Linznek, most viszont hatot kapott tőle a Fehérvár AV19, igaz, csak a véghajrában lett sima a hazaiak győzelme. A harmadik harmad elején még át tudta venni a vezetést a korábban kétgólos hátrányban lévő Volán, de a végére bedarálta a második helyre fellépő osztrák csapat, így ezúttal elmaradt a fehérvári bravúr.
| 2018.01.03. 19:27:33 |

Most sem adott esélyt az EBEL legjobbja a Fehérvárnak

A listavezető és címvédő Vienna Capitals látogatott a Raktár utcai csarnokba, és az első harmadban meg is mutatta, milyen erős csapat. Kétszer is bevették a bécsiek a hosszú idő után először kezdő Rajna Miklós kapuját. Ugyanezt tették a második játékrészben is, és összességében gond nélkül érvényesítették a papírformát.
| 2018.01.02. 12:28:32 |

Fehérvári Sport 2017 - ez történt az év utolsó két hónapjában

A 2017-es esztendő utolsó két hónapja sem telt eseménytelenül, hiszen a rengeteg mérkőzés mellett számos fehérvári sportoló kapott díjat, és persze a Bajnokok Városában az ünnephez kötődő rendezvényekből sem volt hiány.

| 2018.01.01. 20:08:00 |

Győzelem az év első napján, Znojmóban is jobb volt a Volán

Két nappal a két csapat fehérvári mérkőzése után ismét találkozott a Znojmo és a Fehérvár AV19. Ezúttal a csehek voltak a házigazdák, de 2018 első napján ez sem akadályozta meg a Volánt abban, hogy győzelemmel nyissa az évet. A hazaiak vezető góljára néggyel feleltek Gilberték, így a táblázaton is meglógtak riválisuktól és tovább közelítenek a rájátszást érő helyekhez.
| 2018.01.01. 10:48:26 |

Fehérvári Sport 2017 - ez történt októberben

Október sem telt eseménytelenül a fehérvári sportéletben, a Bajnokok Városában rendezték a tenisz ob-t, megjelent a kosarasok „bajnoki” könyve, megérkezett Mac Carruth, a fehérvári karatékák négy érmet hoztak az Eb-ről, Fa Nándor újabb elismerést kapott, a fehérvári motocrossosok pedig a csb-n lettek másodikak.

| 2017.12.30. 20:55:00 |

Hári nem tudott hibázni, büntetőkkel nyert a Volán a Znojmo ellen

Az év utolsó meccsén döntetlen lett a Fehérvár AV19 - Znojmo mérkőzés a hosszabbítás után, a büntetőket pedig a hazaiak lőtték jobban. Pontosabban a meccsen akcióból is betaláló Hári János, aki háromszor is túljárt a cseh kapus eszén, ezzel két ponthoz segítette a Fehérvárt. Január első napján Znojmóban ismét találkoznak a csapatok.
| 2017.12.28. 21:55:52 |

Két góllal vezetett, de simán kikapott a Volán Bécsben

A Linz elleni gólzáporos győzelem adta önbizalommal léphetett pályára a ligaelső Vienna Capitals otthonában a Fehérvár AV19. Jól is kezdtek Gilberték, 2-0-ra vezettek, de onnantól már csak a hazaiak ütötték a gólokat, végül ötig meg sem álltak. Nem sikerült idén másodszor is idegenben verni a Bécset.
| 2017.12.26. 21:17:06 |

Gólrekorddal lépett még feljebb a táblázaton a Fehérvár AV19

Az EBEL harmadik helyén álló és második legtöbb gólt ütő csapata, a Linz újabb gólzáporos meccset játszott - csak éppen ezúttal kapták a gólokat az osztrákok, mégpedig a Fehérvártól! A szezonban először jutott öt gól felé, rögvest nyolcat ütött a Volán - de igazából csak a véghajrában lett sima a győzelem egy kiváló mérkőzésen. Hári János és Erdély Csanád is duplázott a fehérváriak közül.
| 2017.12.21. 22:01:15 |

Manavian bombái hozták a győzelmet a Volánnak az Innsbruck ellen

Korábban mindhárom szezonbéli meccsét elvesztette az Innsbruckkal szemben a Fehérvár AV19. A negyediken megtört a jég, győzni tudott a Volán, hiába lőttek többet kapura a vendégek az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. A különbséget Antonin Manavian jelentette, a francia bekk a harmadik harmadban két távoli lövéssel is bevette a tiroliak kapuját. Győzelmével tapad a középmezőnyre a Fehérvár.
| 2017.12.12. 22:53:30 |

Megtáltosodó légiósok vezették győzelemre a Volánt Zágrábban

Az eddig nem túl sokat mutató Olivier Latendresse és Arttu Luttinen ütötték a Fehérvár AV19 góljait Zágrábban, azol hosszabbításban nyert 3-2-re a magyar EBEL-csapat a Medvescak ellen. Hannu Järvenpää irányításával tehát második meccsét is megnyerte a Volán, így továbbra is tapad a középmezőnyre a fehérvári csapat.
| 2017.12.09. 20:12:27 |

Győztes bemutatkozás - harmadszor is legyőzte a Volán a Dornbirnt

A szezon során harmadszor is legyőzte a Dornbirn gárdáját a Fehérvár AV19, pedig a voralbergi csapat legutóbbi nyolc meccséből hatot megnyert. Hannu Järvenpää győzelemmel debütált a Volán kispadján.

| 2017.12.03. 20:22:42 |

Nem volt esélye Klagenfurtban a Fehérvár AV19-nek

A pénteki, jól sikerült hazai meccs után Klagenfurtban lépett pályára a Fehérvár V19, másodszor a Thornton-Énekes megbízott edződuó vezetésével. Ez a találkozó azonban más volt, mint a Villach elleni, az akkori öt lőtt gólt egyetlen egy sem követte a KAC otthonában. Carruth kapuját ellenben négyszer is bevette a táblázat második helyén álló, nemrég Fehérváron hétszer beköszönő Klagenfurt, és simán nyert.
| 2017.12.01. 22:01:13 |

Öt gólt ütött és nyert a Volán a Villach ellen

Ideiglenes edzőpáros irányította a Fehérvár AV19-et, Benoit Laporte menesztése után első meccsét játszotta a csapat az EBEL-ben. A Villachhal tizenkét napon belül haramdszor találkoztak Kógerék, és ahogy itthon mostanában szokták, legyőzték. A korábbi, gólínséges meccsek után kifejezetten üdítő, hogy  a szezonban először ötször is betalált a Volán, amely tapad a középmezőnyre.
| 2017.12.01. 14:18:35 |

Megvan a Fehérvár AV19 (régi-) új vezetőedzője

Az EBEL-ben korábban az Olimpija Ljubljana és a Villach edzőjeként komoly sikereket elérő Hannu Järvenpää a Fehérvár AV19 új vezetőedzője. A finn szakember már állt a magyar EBEL-csapat kispadján.

| 2017.11.29. 16:18:16 |

Már nem Benoit Laporte a Fehérvár AV19 vezetőedzője

A Fehérvár AV19 vezetése a mai nappal felmentette a munkavégzés alól Benoit Laporte-ot, az EBEL-csapat vezetőedzőjét, az új szakvezető személyéről pedig ezzel egy-időben előrehaladott tárgyalásokat folytat. Amint ezzel kapcsolatban végleges megállapodás születik, arról a klub tájékoztatja a közvéleményt.

| 2017.11.26. 21:10:28 |

Sarauer győztes góljának most nem örülhet a Fehérvár AV19

Hosszú idő óta először kettőnél több gólt ütött a Fehérvár AV19, de Villachban ez most nem volt elég a pontszerzéshez. A hazaiak visszavágtak a múlt heti vereségért, a Volán helytállt, de egyenlíteni nem tudott kétgólos hátrány után. A győztes gól Andrew Saraueré, aki ezzel korábbi csapatát szomorította.
| 2017.11.24. 20:58:43 |

40 esztendős a fehérvári hoki - az akkori csapat tagjait köszöntötték

A péntek esti Fehérvár AV19 - Medvescsak Zagreb EBEL mérkőzés előtt megemlékezést tartottak az 1977-ben, Székesfehérváron, a Raktár utcában lejátszott első hivatalos Volán-mérkőzésről. Az akkori csapat tagjait a 40 éves jubileum alkalmából a Fehérvár AV19 menedzsmentjének tagjai és Székesfehérvár polgármestere köszöntötte a pályán.
| 2017.11.21. 10:38:24 |

Tapasztalt kanadai hátvédet igazolt a Fehérvár AV19

Jelentős tengerentúli és nemzetközi tapasztalattal rendelkező hátvéd érkezik Benoit Laporte együttesébe. Bratt Palin ellenfélként már megfordult a Fehérvár AV19 csarnokában, most erősítésként érkezik a hátvédsorba.
| 2017.11.19. 20:20:13 |

Villachban sem fékezett, szétlövésben nyert a Volán

Fantasztikusan sikerült a Fehérvár AV19 hétvégéje, a bécsi győzelem után Villachban is nyert a Volán! Ismét kevés gól volt a meccsen, a védekezés azonban most már rendre magas színvonalú, és a Villach sem tudott egynél többet ütni Carruthnak. A szétlövésben pedig a rendes játékidőben is betaláló Hári Jánosé lett a győztes gólt.
| 2017.11.17. 23:38:01 |

A listavezető otthonában nyert a Fehérvár AV19 az EBEL-ben

Rövid időn belül másodszor mutatta be azt a bravúrt a Fehérvár AV19, hogy mindössze egy gólt ütve meccset tudott nyerni az osztrák ligában. Ráadásul ezúttal idegenben nullázta le a címvédő és listavezető Vienna Capitalst, azt acsapítot, amelytől a szezon legelején kilenc gólt kapott Fehérváron...
| 2017.11.13. 21:58:08 |

Dr. Kovács Ignác és Ocskay Gábor voltak a Közéleti és Kulturális Szalon vendégei

Dr. Kovács Ignác és Ocskay Gábor voltak a Közéleti és Kulturális Szalon vendégei hétfőn, a Zsolt utcai Közösségi Házban. Az ortopéd főorvos-sportorvossal és a magyar jégkorong élő legendájával Bobory Zoltán, a Vörösmarty Társaság elnöke beszélgetett.
| 2017.11.08. 07:05:33 |

Szurkolói ankétot rendeztek a fehérvári hokisok

Találkozóra, könnyed beszélgetésre invitálta a Fehérvár AV19 SC a klub szurkolóit. A Volán-szimpatizánsok kérdéseire Gál Péter Pál elnök, Fekti István, az Ifjabb Ocskay Gábor Akadémia sportigazgatója, Kóger Dániel játékos és Szélig Viktor general menedzser válaszolt. Bejelentették, hogy november 24-i Medvescak Zagreb elleni mérkőzés előtt a Volán SC első bajnoki meccsének negyven éves jubileuma előtt tiszteleg a klub.
| 2017.11.05. 20:17:29 |

Tökéletessé tette a fehérvári sporthétvégét a Volán a Graz ellen

Kevesebb mint egy nappal a Bolzano legyőzése után a Graz ellen is nyert hazai pályán a Fehérvár AV19, és ezzel el tudott lépni az EBEL utolsó helyéről. A jó szériában lévő fehérváriak közül ezúttal a bekk Manavian duplázott, a vendégek két emberelőnyös gólt ütöttek, de kikaptak. A hétvégén a  fehérvári élvonalbeli csapatok közül az összes megnyerte a maga meccsét!
| 2017.09.14. 11:44:22 |

Két hazai mérkőzést is játszik hétvégén a Fehérvár AV19

Egy vesztes és egy győztes mérkőzést követően pénteken, 18:45 órai kezdettel a Villach ellen folytatja szereplését a Fehérvár AV19 az osztrák jégkorongbajnokságban. A mérkőzést követően sokat nem pihenhetnek a fehérvári jégkorongos fiúk, hiszen vasárnap újra bajnoki alapszakasz mérkőzést vív a csapat, a HC Orli Znojmo ellen, 17:45 órakor. Kóger Dániel Zágrábban részleges oldalszalag szakadást szenvedett, így pár hét kényszerpihenő vár rá.
| 2017.08.30. 14:28:03 |

Kilencedik alkalommal emlékeznek hokitornával Ifj. Ocskay Gáborra

Már nyolc éve, hogy tragikusan fiatalon távozott közülünk a magyar jégkorong történetének kiemelkedő alakja, Ifj. Ocskay Gábor. Az Alba Volán válogatott klasszisa 2009. március 25-én hunyt el, emlékére már abban az évben megrendezték az első Ocskay Emléktornát. Azóta is hagyomány, hogy ez a nemzetközi esemény indítja a szezont, idén kilencedik alkalommal lát vendégül három csapatot a Fehérvár AV19.
| 2017.08.23. 10:18:02 |

Megkezdődött a bérletek árusítása a Fehérvár AV19-nél

A Fehérvár AV19 csapata augusztus 25-én játssza első hazai mérkőzését. A szurkolók változatlan árakon juthatnak hozzá a 2017/2018 évi teljes szezon és féléves bérleteikhez. A korábbiakhoz hasonlóan mind a Fehérvár AV19, mind a Titánok hazai mérkőzései, a Visegrád Kupa, valamint az Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna is megtekinthető a bérletekkel.
| 2017.07.27. 16:13:22 |

Nemzetközi együttműködés a sportosabb, egészségesebb gyerekekért

Közös Erasmus+ programon indulhat a Tóvárosi Általános Iskola török és finn partnerekkel. Ehhez kapcsolódóan érkezett előkészítő látogatásra három fős delegáció Kemiből. Olli Kelhä projektvezető-testnevelőtánárt, Matti Molandert, a városháza sport-és ifjúsági menedzserét valamint Pekka Tiitinent, a helyi hokiakadémia képviselőjét Mészáros Attila alpolgármester köszöntötte a Városházán.
| 2017.07.05. 15:07:21 |

Modern Városok Program - ezek lesznek a következő évek nagy fehérvári fejlesztései

A Szent György Kórház új belgyógyászati és onkológiai épületének építéséről, a középiskolai campus kialakításáról, a Fekete Sas Szálló felújításáról és a Zichy-liget projektről, a Zöld Város - Fehérvár Tüdeje Programról, az Alba Arénáról, a Börgöndi repülőtér fejlesztési lehetőségéről és Velencei-tavi térség fejlesztéséről is szó volt azon a sajtótájékoztatón, amin a Modern Városok Program fehérvári projektjeit mutatták be.
| 2017.06.07. 15:32:59 |

Újabb finn hokissal erősített a Fehérvár AV19

A fehérvári EBEL-csapat a héten két finn védővel is szerződést kötött a követkző szezonra. A harminckét éves Juha Uotila után a nála öt évvel fiatalabb Jesse Jyrkkiö írta alá egyéves kontraktusát. A Dániában bajnoki ezüstöt szerző hokis egyszer játszott ellenfélként a Volánnal, korábbi grazi idényében. Benoit Laporte szerint emberelőnyökben is sokat segíthet majd a csapatnak.