jégkorong

2017.06.07 |
| 2024.03.16. 19:42:11 |

Elúszott az elődöntő - sorsdöntő csatát veszített a Fehérvár AV19

Szombaton az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban dőlt el, hogy a Fehérvár vagy a Pustertal jut-e a négy közé. A két csapat közötti hetedik, sorsdöntő meccsen a Pustertal Wölfe volt az összeszedettebb, a vendégek bírták jobban az idegek csatáját, így a negyeddöntőben búcsúzott a Volán.
Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 1-4 (0-1,1-2,0-1)
| 2024.03.09. 10:08:00 |

Buszokat indít az Önkormányzat az Alba Aréna megnyitójára és a másnapi mérkőzésre

Április 19-én hivatalosan is megnyílik az Alba Aréna, Székesfehérvár új, multifunkcionális sportcsarnoka. A nagyszabású eseményre minden jegy elkelt, így mindkét napon 6000-en szurkolnak majd a magyar válogatottnak. Annak érdekében, hogy a szurkolók kényelmesen kijuthassanak az arénához, az Önkormányzat buszokat indít.
| 2024.03.09. 07:23:00 |

Nem sikerült a győzelem - a Pustertal egyenlített a párharcban

A Hydro Fehérvár AV19 második idegenbeli mérkőzését is elveszítette a HC Pustertal Wölfe brunicói otthonában, így az olasz csapat 2-2-re egyenlített az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.
HC Pustertal Wölfe - Hydro Fehérvár AV19 2-1 (0-0, 1-1, 1-0)
| 2024.03.08. 06:48:19 |

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbítás után szépített a Pustertal

Az 58. percben egyenlítő Hydro Fehérvár AV19 hosszabbítás után 4-3-ra kikapott HC Pustertal Wölfe brunicói otthonában, így az olasz csapat 2-1-re szépített az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.
HC Pustertal Wölfe - Hydro Fehérvár AV19 4-3 (0-1, 3-1, 0-1, 1-0)
| 2024.03.04. 21:48:57 |

Szép volt fiúk - a negyeddöntó második meccsét is megnyerte a Volán

A Volán újabb 3-2-es győzelmet aratott a Pustertal ellen  az osztrák nemzetközi jégkorong liga rájátszásának negyeddöntőjében. A második mérkőzésén hosszabbítás sem kellett a győzelemhez, amit a harmadik harmadban biztosított be a csapat. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (0-1,1-1, 2-0)
| 2024.03.03. 22:56:00 |

Megvan az első győzelem a negyeddöntőben a Hydro Fehérvár AV19-nek

A hosszabbításban kiharcolt ki 3-2-es győzelmet az osztrák nemzetközi jégkorong liga, negyeddöntőjének első mérkőzésén a Pustertal ellen a Hydro Fehérvár. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (1-0,0-2,1-0, 1-0)
| 2024.02.18. 22:50:59 |

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban kikapott Innsbruckban a Fehérvár

A már biztos rájátszásrésztvevő Hydro Fehérvár AV19 hosszabbítás után 3-2-re kikapott Innsbruckban az osztrák jégkorongliga vasárnapi fordulójában.
HC Innsbruck (osztrák)-  Hydro Fehérvár AV19 3-2 (2-0, 0-0, 0-2, 1-0), hosszabbítás után
| 2024.02.16. 21:45:46 |

Győzelem az alapszakasz utolsó hazai meccsén az Ocskay Gábor Jégcsarnokban

A már biztos rájátszásrésztvevő Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Black Wings Linz csapatát az osztrák jégkorongliga pénteki fordulójában. A két csapat ebben a szezonban ezt megelőzően háromszor találkozott, és mindig hazai siker született.
Hydro Fehérvár AV19 - Black Wings Linz (osztrák) 2-1 (1-0, 0-0, 1-1)
| 2024.02.15. 17:36:39 |

Norvégok elleni duplameccsel avatják az Alba Arénát április 19-én és 20-án

A város és a Magyar Jégkorong Szövetség csütörtök délután közös sajtótájékoztatón jelentette be, hogy április 19-én és 20-án a világranglista 12. helyén álló norvég válogatott elleni duplameccsel avatják fel az Alba Arénát. A nagyközönség azonban már előbb is megismerkedhet az arénával, hiszen jövő héten két alkalommal is nyílt napot tartanak, ahol már az áprilisi belépőjegyek megvásárlásra is lesz lehetőség.
| 2024.02.13. 22:10:19 |