-
MÁV Előre győzelem Budapesten
Budapesten, a Pénzügyőr SE otthonában játszott csütörtökön este Magyar Kupa mérkőzést a MÁV Előre Foxconn csapata. A fehérvári alakulat ezúttal is sikeresen vette az akadályt és sima háromszettes győzelemmel távozott a fővárosból. Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (17-25, 18-25, 19-25)
2025.12.04. -
Gerlach a Volánt erősíti!
Max Gerlach, a szlovák Extraliga korábbi pont- és gólkirályaként is bizonyító amerikai csatár a szezon végéig szóló szerződést kötött az osztrák ligában érdekelt Hydro Fehérvár AV19 csapatával. A klub keddi bejelentése szerint a 27 éves támadó várhatóan a héten megérkezik Székesfehérvárra és akár már a hétvégi túrán bemutatkozhat.
2025.12.04. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04. -
Jubileumi futballfesztivál
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület immár a 25. jubileumi Fehérvári Futballfesztiválra készül december 27. és 30. között. A szervezők várják a csapatok jelentkezését.
2025.12.03.
Szerdán kezdődik az U21-es foci EB - a magyar válogatott Fehérváron lép pályára
Gera Zoltán csapata március 24-én, szerdán 21 órakor kezdődő mérkőzés után március 30-án, kedden 18 órakor újra Székesfehérváron lép pályára Hollandia ellen.
Szerdán veszi kezdetét az UEFA második legnagyobb tornája, a részben hazai rendezésű U21-es labdarúgó Európa-bajnokság, amelynek márciusi csoportkörében a házigazda magyar válogatott első ízben Székesfehérváron lép pályára, a nyitó meccsen a mieink a németeket fogadják majd.
Az UEFA a jelenleg érvényes szlovén és magyar járványintézkedések alapján úgy döntött, hogy zárt kapuk mögött lehet csak megrendezni az Eb csoportkörét márciusban, így nézők nélkül, üres stadionokban lépnek pályára az U21-es válogatottak. Azonban jó hír, hogy az UEFA figyelemmel kíséri a járványhelyzet alakulását a két rendező országban, Szlovéniában és hazánkban, és a kiesési szakaszhoz közeledve fog csak arról dönteni, hogy a május végi és júniusi összecsapásokon már lehetnek-e nézők a stadionokban.
Addig sem maradnak le az futballélményről a szurkolók: a Gera Zoltán vezette magyar csapat március 24-én, szerdán 21 órakor a németekkel mérkőzik meg Székesfehérváron,
három nappal később a románokkal találkozik a Bozsik-stadionban, majd 30-án, az utolsó csoportmérkőzésen Hollandia lesz az ellenfél Székesfehérváron.
Az M4 Sport a magyar együttes mindhárom találkozóját élőben közvetíti majd, de a mérkőzések a MédiaKlikk oldalán, valamint az UEFA.tv oldalon is elérhetőek lesznek élőben.
A jövő sztárfutballistái a legmagasabban jegyzett utánpótlás-kontinensviadal keretében május végén térnek vissza ismét a pályára. Az Eb második felvonásában a csapatok még két mérkőzést játszanak Sóstón május 31-én és június 3-án.
