Harc a paraziták ellen – folytatódik a Herbarius programsorozat

Belső ellenségek – harc a paraziták ellen címmel folytatódik a Herbarius programsorozat. Lencsés Rita gyógynövényszakértő március 22-én, vasárnap 16.00 órára várja az érdeklődőket a Fekete Sas Patikamúzeumban.
2026.03.20. 10:59 |
Harc a paraziták ellen – folytatódik a Herbarius programsorozat

Az emberi szervezet folyamatos kapcsolatban áll különféle mikroorganizmusokkal, baktériumokkal, élősködőkkel.

A biológiai egyensúlyunk felborulása hosszabb távon komoly egészségügyi problémákhoz vezethet. Lencsés Rita gyógynövényszakértő interaktív előadásán arra keresik a választ, hogyan tudjuk szelíd, természetes és egyszerű módszerekkel támogatni a szervezetünket az egyensúly megőrzése, megerősítése érdekében. A gyakorlati bemutatóval egybekötött eseményen a gyógynövények természetes ereje kerül a fókuszba. Az eseményre szeretettel várnak minden érdeklődőt!