-
Fair Play díjas ARAK-os
Az ARAK tájfutója a 2024. évi Rövidtávú OB-n történt sportszerű cselekedetéért kapta a trófeát. Cselekedete nem csak a ARAK és a Tájfutó, hanem az Olimpiai közösség számára is példaértékű szemlélet.
2026.01.29. -
Nem sikerült a pontszerzés Salzburgban
A Salzburg együttesének sikerült otthon tartani a három pontot. A sorozatban hetedik vereségét elkönyvelő Volán a rájátszás-selejtezőt érő kilencedik helyen áll.Red Bull Salzburg - Hydro Fehérvár AV19 4-0 (2-0, 1-0, 1-0)
2026.01.29. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
Felcserélte a pályaválasztói jogot az MTK és a Vidi - Fehérváron lesz az első meccs
Az MTK Budapest és a MOL Fehérvár FC felcserélte a pályaválasztói jogot, így jövő szombaton az Új Hidegkuti Nándor Stadion helyett a MOL Aréna Sóstó lesz a két csapat összecsapásának helyszíne az OTP Bank Liga ötödik fordulójában.
2021.08.20. 08:25 |
Augusztus 28-án 20.30-kor a MOL Aréna Sóstó lesz a Vidi - MTK meccs helyszíne.
A fővárosi klub azért kérte a cserét, mert pályája gyepszőnyege rossz állapotban van, ezért kímélni szeretné. A Vidi hozzájárult a módosításhoz, amelynek következményeként jövő szombaton Fehérváron, majd decemberben, a 16. fordulóban az Új Hidegkuti Nándor Stadionban találkoznak a felek. A kék-fehérek pályáján a gyep ritkás, a talaj egyenetlen, ez pedig többször megtréfálja a játékosokat a mérkőzéseken.