Bajnokok Ligája

2018.07.23 |
| 2018.08.28. 21:52:33 |

Döntetlent játszott Athénben a Vidi, folytatás az Európa-ligában

Az athéni Olimpiai Stadionban játszotta a BL-selejtező playoff körének visszavágóját a MOL Vidi. Az AEK Athén budapesti győzelme után nem rohant neki a fehérvári csapatnak, de így is uralta a meccset az első félidőben, a Vidi Lazovics szabadrúgásáná járt közel a gólhoz. Szünet után hamar vezetést szerzett az AEK, de Nego révén egyenlített, és a végén a hosszabbításért támadott a Vidi. Nem sikerült, a görögök jutottak tovább, de nincs szégyenkezni valója a magyar bajnoknak, amely az EL csoportkörében játszhat ősszel.
| 2018.08.28. 14:56:55 |

Meccsnézés óriáskivetítőn - szurkoljon a Vidinek az AEK Athén ellen a Zichy ligetben!

Bár hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett az AEK Athén FC ellen a MOL Vidi FC a Bajnokok Ligája rájátszásában, az együttes előtt továbbra is ott a lehetőség, hogy kedden 21 órai kezdettel Görögországban kiharcolja a Bajnokok Ligája-csoportkörbe jutást. A klub óriáskivetítős meccsnézést szervez, melynek helyszíne a Zichy liget lesz, ahol kedden este 20 órától gazdag büfékínálattal is várják a drukkereket.
| 2018.08.28. 09:31:31 |

Nikolics a visszavágó előtt: "Több módon is szerezhetünk két gólt"

Megtartották a Bajnokok Ligája-mérkőzések előtti szokásos sajtótájékoztatót, a MOL Vidi mestere Athénben beszélt az esélyekről. "Szeretnénk tovább álmodni" - mondta Marko Nikolics, ahogy minden eddigi kör előtt. Ezúttal azonban az eddigi legkomolyabb erőpróba vár csapatára ma este a görög fővárosban.
| 2018.08.27. 15:39:52 |

Bosnyák válogatott a Vidiben, a csapat közben már Athénben

Megérkezett a MOL Vidi csapata Athénbe, ahol kedd este Bajnokok Ligája-selejtező visszavágót játszik az AEK ellen. A fehérvári klub közben bejelentette, hogy szerződtette a Dinamo Zagrebtől a bosnyák válogatott támadót, Armin Hodzicot.
| 2018.08.22. 21:57:29 |

Előbb emberhátrány, aztán két gól hátrány és Vidi-szépítés

Egy lépésre a BL-főtáblától, de az az egy lépés igen nehéáznek ígérkezett... A magyar bajnok MOL Vidi (az elit sorozatban csak Vidi FC)a görög AEK Athén ellen játszott "hazai" pályán, az Üllői úton. Az első félidő felénél emberhátrányba, majd hamarosan gólhátrányba kerültek a fehérváriak. Szünet után hamar kettő lett a görög előny, de miutána  venmdégek is megfogyatkoztak, fölénybe került és szépített a Vidi. Megvolt a lehetőség egyenlíteni is, de maradt az AEK-győzelem.
| 2018.08.14. 20:59:58 |

Továbbjutott és már biztosan európai csoportkörben játszik a Vidi!

Már a play-offba jutás volt a tét a Bajnokok Ligája selejtezőjében a MOL Vidi és a Malmö között. A visszavágó első félideje svéd fölényt hozott, de helyzete nem akadt a vendégcsapatnak, a Vidi pedig főleg a védekezésre figyelt. Szünet után Lazovics 11-est hibázott, de a csapat kibekkelte a meccset, és továbbjutott, amivel már biztosan csoportkörben szerepel ősszel! Kérdés, melyikben, a BL főtábláért az AEK Athén lesz az ellenfele.
| 2018.08.13. 16:40:39 |

"Hiba lenne csak az eredmény tartására törekedni" - újabb bravúrra készül a Vidi

Megtartotta a keddi, Mol Vidi - Malmö Bajnokok Ligája selejtező visszavágó mérkőzés előtti sajtótájékoztatóját a magyar bajnok. A felcsúti meccsen a malmői találkozó után 1-1-es döntetlenről indulnak a felek, ami elvileg a Vidinek kedvez, de nem lesz könnyű túljutni a svéd bajnokcsapaton.
| 2018.08.09. 18:07:28 |

Juhász Roland: "Ez még hiányzik a pályafutásomból"

Nagy lehetőség előtt áll a MOL Vidi FC, amely egy Malmö elleni továbbjutással már biztosan bekerülne valamelyik európai kupa csoportkörébe. Ez utoljára hat éve sikerült magyar csapatnak, akkor is a fehérváriaknak. A Vidi csapatkapitánya, Juhász Roland járt már a Bajnokok Ligája főtábláján, de nem magyar klubbal.
| 2018.08.07. 20:13:26 |

Loic Nego góljával jó eredményt ért el Malmőben a MOL Vidi

A Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében Malmőben lépett pályára a MOL Vidi. A magyar bajnok ismét jól megszervezte a védekezését, és ezúttal támadásban is voltak jó pillanatai az első félidőben. Szünet után fokozta a nyomást és vezetést is szerzett a Malmö, Nego révén azonban nagy góllal egyenlített a Vidi. Visszavágó jövő kedden Felcsúton.

| 2018.08.06. 14:05:24 |

Meccsnézés óriáskivetítőn - szurkoljon a Vidinek a Malmö ellen a Zichy ligetben!

A MOL Vidi FC kedden 19:15 órakor a Bajnokok Ligája selejtezőinek playoff-körébe jutásáért küzd a Malmö Stadionban. A mérkőzésre ki nem látogató szurkolók számára a klub Székesfehérváron közösségi meccsnézést szervez. Az óriáskivetítőt a Zichy ligetben állítják fel, ahová 18:15-től várják az érdeklődőket. A helyszínen büfé is lesz. Szurkoljunk együtt a csapatnak kedd este!