-
Hazai pályán kezd a Volán
Szeptember 18-án a Linz ellen kezd a Volán és október 2-án rendezik a szezon első magyar rangadóját a Hydro Fehérvár AV19 és a Ferencváros között az osztrák jégkorongliga alapszakaszában. A liga honlapja szerint a mérkőzés 19.15 órakor kezdődik majd a MET Arénában, ahogy a két együttes december 28-án sorra kerülő székesfehérvári találkozója is.
2026.07.28. -
Három dobogós helyezés
A 131. Atlétikai Magyar Bajnokság került megrendezésre, ahol az Alba Régia Atlétikai Klub versenyzői is rajthoz álltak. A kétnapos versenyen több értékes helyezés, egyéni csúcs és három dobogós eredmény is született.
2026.07.27. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Az Újpestnél folytatja a Vidi sikeredzője Bartosz Grzelak
A Fehérvár FC labdarúgócsapatának vezető edzője Újpestre "igazolt". A Vidi tehát elvesztette sikeredzőjét a hamarosan induló Konferencia Liga küzdelmek előtt. Az Újpest pénteken késő este jelentette be hivatalosan azt, hogy Bartosz Grzelak lett a csapat vezetőedzője.
2024.06.15. 08:11 |
A Fehérvár FC közleménye:
Távozik klubunktól Bartosz Grzelak, aki 2023. március 15. óta irányította vezetőedzőként csapatunkat. A 45 éves svéd szakember 43 élvonalbeli bajnokin 18 győzelmet, 11 döntetlent és 14 vereséget ért el, a 2022/2023-as idényt a 10., a 2023/2024-es szezont a 4. helyen zárta csapatunkkal.
Bartosz Grzelak mellett távozik első csapatunk szakmai stábjából Száraz Ádám erőnléti edző is. Köszönjük a klubért végzett munkájukat és további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk! Csapatunk új vezetőedzőjéről először klubunk hivatalos felületein tájékoztatjuk majd szurkolóinkat és a közvéleményt.