-
Élmény a legkisebbeknek!
December 20-án szombaton 10 órától a Kezeslábas Társulat varázslatos előadása elhozza a bábok, a zene, a mondókák és a színház mesés világát! Kutyus, cicus és sok más kedves állat kel életre a szemünk előtt.
2025.12.17. -
A Vidishop ünnepi nyitvatartása
A VidiShop az ünnepek előtt is hétfőnként, szerdánként és péntekenként 10 órától 17:30-ig tart nyitva - ebédszünet 13:00-13:30-ig -, egészen december 22-ig. A VidiShop 2025. december 23-tól 2026. január 16-ig zárva tart!
2025.12.17. -
Adni öröm!
Egy tehetséges gitáros és bűvészshow varázsolta el a Gyermekvédelmi Központ Fejér Vármegye velencei és mezőfalvi lakóotthonaiban élő gyermekeit és a Szent Kristóf Ház fiataljait a Köfém Művelődési Házban rendezett keddi, magánkezdeményezésből megvalósult jótékonysági eseményen.
2025.12.16. -
Korcsolya és koncert a MET-ben
A 2025-ös évtől a Hydro Fehérvár AV19 ICEHL-mérkőzéseivel, ünnepi jégfestéssel, zenével színesített közönségkorcsolyával és Karácsonyi ICE Discóval búcsúzik a közönségtől a MET Aréna. Január 3-án, szombaton pedig az István, a király koncertváltozatával indul a 2026-os esztendő az Arénában.
2025.12.16.
Youtube-sztárokkal búcsúzott a nyártól Székesfehérvár
A Bye Summer! zárásaként videós napot tartottak szombaton a Zichy-színpadon. A rajongók megszólíthatták és közös képet is készíthettek online kedvenceikkel, akik munkájuk bemutatása mellett videójátékban, élő labdapárbajokban és kvízekben is részt vettek Fehérváron.
2019.08.31. 18:24 |
Nem kellett noszogatni a fehérváriakat, hogy kiálljanak egy köténypárbajra Lippivel, és láthatóan nagy örömet okozott a közénségnek, hogy a népszerű freestyle focista trükkjeit az online videómegosztó után most végre élőben, néhány méterről láthatták. Közös képek is készültek, a Youtube-on félmillió követővel rendelkező Nessaj alig tudott visszamenni a színpadra, annyian állították meg egy fotóra. Ez is volt a lényege az első fehérvári videós napnak: élő találkozás az online kedvencekkel.
Az első órák a sportról szóltak, a foci mellett a kosárlabda volt a kiemelt téma. A színpadi beszélgetéseket élőben közvetített videójátékpárbajok és labdás ügyességi versenyek színesítették. A Bye Summer! videós napja egészen este hét óráig tart a Zichy ligeti színpadon. A sport után a technikáé lesz a főszerep, az eszközismertetések mellett a videózás sokszínűségéről is beszélnek a meghívott youtuberek, köztük Radics Peti, akinek szinkronparódia csatornáját közel hétszázezren követik rendszeresen.
Bye Summer! - Youtuberek Fehérváron