Vége az edzőtábornak, egy döntetlen és három vereség a MOL Fehérvár mérlege

Az elmúlt két hétben mediterrán körülmények között készült a tavaszi idényre a MOL Fehérvár. A szokásoknak megfeleleően Marbellában edzőtáboroztak Juhászék, és a tréningek mellett meccseken is pályára léptek. Négy felkészülési mérkőzést is vívott a csapat, ezeken egy döntetlen és három vereség a mérleg.
2020.01.18. 17:33 |

Szombat délután a VfB Stuttgart elleni mérkőzéssel zárta a Vidi a spanyolországi edzőtábort. Joan Carrillo együttese 3-1-es vereséget szenvedett a német másodosztály harmadik helyezettjétől. A találkozó a negyedik volt a sorban a fehérváriak számára, az elmúlt nyolc napban a svájci Winterthur (0-1) és Sion (1-1), illetve a szintén a 2. Bundesligában szereplő Bochum (0-2) ellen léptek pályára Negóék.

Az edzőtáborban több fiatal is lehetőséget kapott Joan Carrillótól, ugyanakkor ksiebb sérülések nehezítették a katalán mester dolgát. Aminek örülhet, hogy Vinícius és Fiola visszatért hosszú sérülése után. Az új igazolás, a francia Lyes Houri az utolsó találkozón lépett először Vidi-mezben pályára.
A Vidi a Stuttgart-meccset követően hazaindult az edzőtáborból. Ezt követően otthon folytatja a felkészülést a csapat, hiszen jövő szombaton már bajnoki összecsapás vár a piros-kékekre a Budapest Honvéd ellen.