Vasárnap a Znojmot fogadja Hydro Fehérvár AV19 - honlapunkon is megtekinthető lesz a mérkőzés

Október 6-án, vasárnap 17:30 órakor a cseh Znojmo együttesét fogadja a Hydro Fehérvár AV19 az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. A mérkőzést honlapunkon, szekesfehervar.hu/elo oldalon is figyelemmel kísérhetik.
2019.10.05. 10:00 |

1. Remek meccseken győztek a MÁV röpisei a női és férfi élvonalban is

Megnyerte első bajnokiját a MÁV Előre-BERICAP a női NB I Liga alapszakaszban. A 3:1-re végződött mérkőzésen a Gödöllői RC volt az ellenfél. A férfiak drámai csatában, döntő játszmában fordítva verték a DEAC-ot, vagyis a MÁV mindkét csapata győzelemmel kezdte a szezont.

2019.10.14.
  2. Tizenkilenc másodperc után vezetést szerzett, végül kikapott a Hydro Fehérvár AV 19

Nem tudta megszakítani rossz szériáját a Bolzano ellen a Volán, amely első kapuralövéséből megszerezte a vezetést. Igaz emberhátrányok tömkelegében kellett helytállnia. A záróharmadban a hosszabbításért küzdött Hannu Jarvenpaa együttese, amely végül 4-3-ra kikapott. Sorozatban hatodik meccséükön maradtak pont nélkül Kógerék.

2019.10.13.
  3. Serbán Henrik kiütéssel diadalmaskodott a salgótarjáni Felix Promotion profi box gálán

Technikai KO-val zárta le második profi - eredetileg négy menetesre kiírt - megmérettetését Serbán Henrik (2-0, 1 TKO), aki a Felix Promotion International szombati, salgótarjáni profi box gáláján diadalmaskodott idő előtt a szlovák Henrich Herak felett.

2019.10.13.
  4. Rengeteg büntetővel győzött a Pécs az Alba Fehérvár ellen

A kosárlabda bajnokság harmadik fordulójában elszenvedte első verségét az Alba Fehérvár. Pécsen végig szoros meccsen, az ellenfélnél jobban dobva és több lepattanót szedve is kikaptak a fehérváriak, akik ellen negyvenháromszor dobhatott büntetőt a PVSK.