Varga Marcell a Delfin SE úszója a Budapest Kupa sorozatnak lett a győztese

Hétvégén a bajnokok és edzőik bankettjával zárult a korosztályos Budapest Kupa 2022. évi versenysorozata. Az egész évben folyamatosan zajló versenyben a legkisebbektől kezdve a 17 éves korig versenyeztek a sorozat ifjai.
2022.12.06. 10:30 |

Ennek a rangos, nehéz versenysorozatnak a végén nehéz összetett győztesnek lenni, mert, folyamatosan és egyenletesen kell kiemelkedően teljesíteni az egész évben. Aki egy fordulót kihagy, az hátrányba kerülhet.

A Delfin SE úszói közül Varga Marcell versenyezte végig kiváló eredménnyel a 2022-es évet. A versenysorozatban elért 1-3 helyezések meghozták a gyümölcsét és a Delfin SE kiválósága a 12 évesek között az összesítésben megszerezte az első helyet! A győztesnek járó kupa mellett, értékes jutalmakat is kaptak a sportolók. Sikerével sok korábban kiváló delfines úszó hagyományait viszi tovább Varga Marcell, akire büszkék vagyunk.

"Marcell egyetlen egy edzést sem hagyott ki, a Hétvezér Általános Iskolában kitűnő eredménnyel áll helyt, a tanulmányi versenyeken is az első helyeken végzett" – monda Dániel András, edző, az egyesület vezetője.A következő évben tovább folytatja a Delfin SE a versenysorozatot, és úszói részt vesznek egy másik megmérettetésen is, amely hasonlóan lefedi az egész országot.