-
Máltai és magyar dallamok
Különleges, karácsonyváró koncerttel örvendeztette meg a város zeneértő közönségét a Vox Mirabilis Kamarakórus, és vendéget is hívtak a Jézus Szíve templomban rendezett koncertre: a Cantilena Malta Ensemble zenéje kiválóan egészítette ki a fehérvári kórus adventi előadását, amelyen részt vett Málta magyarországi nagykövete és Lehrner Zsolt alpolgármester is.
2025.12.13. -
Megnyílt H2L új tárlata
Pénteken ünnepélyes keretek között nyílt meg az Új Magyar Képtárban Hegedűs 2 László képzőművész H2 ARCHÍVUM: COMPUTER CONTACT című kiállítása, amely művészi életművének egyedülálló szeletébe enged betekintést.
2025.12.13. -
Hóangyalok a Kodolányin
Hóangyal GondosKODO elnevezéssel szervezett jótékonysági koncertet a Kodolányi János Egyetem és a Szegényeket Támogató Alapítvány. Az előadásból befolyt összeget az Alba Bástya Család- és Gyermekjóléti Központ gondozásában élő, hátrányos helyzetű családok tehetséges gyermekei kapják meg.
2025.12.12. -
Lábnyomaink
Fejér vármegye költőinek verseit összegző új antológiát mutattak be a Vörösmarty Mihály Könyvtár Olvasótermében. A huszonhárom helyi szerző műveit felvonultató kötetet Bobory Zoltán költő, a Vörösmarty Társaság korábbi elnöke szerkesztette.
2025.12.12.
Ünnepi koncert lesz karácsony első napján a ciszterci templomban
December 25-én, hétfőn, karácsony első napján 19 órakor - az esti szentmisét követően - Horváth Elemér „Emi”, hegedűművész és Horváth Péter, zongoraművész adnak ünnepi koncertet a ciszterci templomban. Műsoron többek között Bach, Vivaldi és Albinoni-művek lesznek, a belépés díjtalan, minden kedves vendéget szeretettel várnak a szervezők.
2017.12.22. 09:45 |