Újra használható a Csitáry-kút a kötelező felülvizsgálat után

A Csitáry-kút műszaki felülvizsgálata befejeződött, a szondás felvételek alapján a szakemberek megállapították, hogy a kút műszakilag megfelelő állapotban van. A teljes fertőtlenítés és tisztítószivattyúzást követően a Fejérvíz Zrt. elvégezte a vízminta-elemzést is, ami mind kémiai, mind pedig biológiai szempontból egyaránt megfelelő eredményt mutatott, a víz fogyasztásra alkalmas. 
2026.05.08. 14:17 |
Újra használható a Csitáry-kút a kötelező felülvizsgálat után

A Városgondnokság köszöni a kötelező felülvizsgálat alatti türelmet!