-
Sportkínálat a hétre
Ezen a héten is bőséges kínálat várja a fehérvári sportbarátokat. A röpladba, a kézi- és kosárlabda, de a hoki és a labdarúgás szerelmesei is találhatnak számukra kedves rangadót!
2026.03.17. -
Itt a Fehérvár Enthroners menetrendje
A 2026-os amerikaifutball-idényt az osztrák első ligában játszó csapat közösségi oldalán közzétette a bajnoki sorsolást. A Koronázók március 28-án Salzburgban indítják a szezont, az első hazai találkozóra pedig április 18-án kerül sor a First Fielden. Az Enthroners szeretettel várja a drukkereket a mérkőzéseire!
2026.03.16. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Újabb meccs kapott gól nélkül, Linzben is győzött a Hydro Fehérvár AV19
A Linzre igaz, hogy sokkal szebb napokat élt meg korábban, hiszen hagyományosan a liga egyik legerősebbje, idén viszont leszakadva utolsó. De nem leírható, ezt mutatja, hogy legutóbb a Vienna Capitlast is legyőzte. Nem volt könnyű dolga a Volánnak sem, bár az első harmadban több mint kétszer annyit lőt kapura, mint a házigazda. A linzi kapus, Gracnar azonban épp úgy nem kapitulált, ahogy fehérvári kollégája, Janus sem a második játékrészben, amikor már az osztrákok próbálkoztak többször.
Volt már olyan meccse a közelmúltban a Fehérvárnak, amelyen az utolsó percekig nem esett gól, most kicsit hamarabb sikerült dönteni. A harmadik harmad első percének végén Bartalis volt jó helyen és megszerezte a vezetést a Volánnak. Mielőtt magához tárt volna a házigazda, két perccel az első után a másodikat is beütötte Kähkönen, ezzel az előnnyel pedig célba értek a mieink. Kilenc, zsinórban szerzett győzelméből harmadik alkalommal gólt sem kapott a Fehérvár, amely két nap múlva a Vienna elleni hazai meccsel zárja az évet. Bármilyen eredménnyel, a második helynél rosszabb pozícióban már nem fordul 2021-re Antti Karhula csapata!
Steinbach Black Wings 1992 - Fehérvár AV19 0-2 (0-0, 0-0, 0-2)
Gl.: Bartalis, Kähkönen.