Újabb győzelmet aratott a Hydro Fehérvár AV19 a Raktár utcában

A linzi vendégjáték után vasárnap délután a Raktár utcában játszott a Hydro Fehérvár AV19. A fehérvári csapat hazai pályán fogadta a HK SZ Olimpija csapatát, és aratott 6-3 arányú győzelmet a win2day ICE Hockey Leauge-ben.
Hydro Fehérvár AV19 - HK SZ Olimpija 6-3 (3-2, 1-1, 2-0)
2023.10.08. 18:32 |

A mérkőzés 2. percében Terbócs István közelről szerzett vezetést a Volánnak, majd gyorsan megduplázta a vezetést a fehérvári együttes, Leavens lövése után a kipattanót Tim McGauley értékesítette. (2-0) Az első harmad azonban még korán sem volt lefutva, Sturm passzából Miha Bericic használt ki egy kettő az egy elleni szituációt és szépített 2-1-re. Hamarosan jött az egyenlítés is, az első harmad 14. percében Ville Leskinen kapott szemfüles passzt a kapu előtt és nem hibázott. (2-2) Nemsokára azonban visszaült a nyeregbe a Volán, Az első harmad 18. percében Vértes Nátán jól vett észre egy palánkról visszapattanó korongot és lőtt a hosszú felsőbe! (3-2)

A második harmad 6. percében Rok Kapel lőtte el takarásból a pakkot és ismét egyenlített. (3-3). A második harmad vége előtt 2 perccel egy pazar Magosi-Kuralt-Hári összjáték végén a fehérvári csapatkapitány volt a befejező. (4-3)

A harmadik harmad 6. percében egy Magosi-bombával már kétgólosra nőtt a különbség! (5-3) A csapat hatodik gólját ismét a kapitány jegyezte, így alakult ki a 6-3-as végeredmény.