A ligaelső Pustertalt is legyőzte hazai pályán a Hydro Fehérvár AV19

A fehérvári csapat hazai pályán fogadta a ligaelső HC Pustertal Wölfe csapatát, és aratott 5-3 arányú győzelmet aratott Kuralt és Guillaume Leclerc vezetésével a win2day ICE Hockey Leauge-ben. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 5-3 ((1-0, 3-1, 1-2)
2023.10.14. 19:56 |

Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 5-3  (1-0, 3-1, 1-2)

Hydro Fehérvár AV 19: Horváth D. (Roy) – Terbócs, McGauley, Leavens, Fournier, Campbell – Leclerc, Bartalis, Laberge, Atkinson, Nilsson – Magosi, Hári, Kuralt, Stipsicz, Phillips – Vértes, Németh, Mihály, Vokla

Az első harmad 16. percében Daniel Leavens szépen helyezett a bal alsóba. (1-0).

A második harmad 7. percében Pascal Laberge egy jól helyezett lövéssel duplázta meg csapatunk előnyét. (2-0) A második harmad közepén előnyben Anze Kuralt kapott szép passzt Hári Jánostól és nem is hibázott!(3-0) A második harmad 14. percében Anze Kuralt duplázott! (4-0). Gyorsan válaszolt a gólra a Val Pusteria, Arvin Atwal lövése jutott át Roy-n. (4-1).

A harmadik harmad 13. percében Richard Schofield talált be. (4-2). A 17. percében a szeptember hónap legjobbjának választott Guillaume Leclerc állította vissza a háromgólos különbséget, hogy ne legyen túl sok izgulnivaló a végén (5-2). Az utolsó másodpercekben Catenacci találata már nem sokat számított (5-3)