Továbbra is nyeretlen idén a MOL Fehérvár – döntetlen a Debrecen ellen

Hazai pályán a Debrecen ellen győzelemmel szerette volna feledtetni a Kecskemét elleni kudarcot a Vidi. A küldetés ezúttal nem sikerült, a csapatok kiegyenlített mérkőzésen 1-1-es döntetlent játszottak egymással. Mol Fehérvár – Debrecen 1-1 (0-1)
2023.02.04. 21:32 |

Az év első hazai mérkőzésén a Vidi 1-1-es döntetlen játszott a Debrecennel, Babunski góljára Kodro válaszolt.

Az OTP Bank Liga 18. fordulójában a DVSC csapatát fogadta a MOL Fehérvár szombat este a MOL Aréna Sóstóban. A Vidi a Kovács D. - Nego, Kastrati, Fiola, Heister - Flores, Christensen - Kastrati, Dárdai, Schön - Kodro kezdő 11-el lépett pályára.

A 30. percben les miatt érvénytelenítették a Loki találatát, azonban a 35. percben már érvényes gólt szereztek a vendégek, Babunski Dzsudzsák Balázs szögletét fejelte a kapuba (0-1)

Az 52. percben egyenlített a MOL Fehérvár,  Dárdai Kodróhoz passzolt, bosnyák válogatott csatár pedig nyolc méterről emelt a hálóba. (1-1)

A 82. percben Kodro duplázhatott volna, de Lagator blokkolni tudott. A 84. percben Dzsudzsák kapáslövését védte Kovács, a mérkőzés ötperces hosszabbításában pedig több szögletet is rúghatott a Vidi,  azonban komolyabb veszélyt már nem tudott kialakítani a csapat, így 1-1-es döntetlennel írt véget a találkozó.