-
ARAKos tájfutók sikerei
Horváth Csegő és Pintér Gergő válogatottként képviseli Magyarországot a korosztályos Európa-, illetve Világbajnokságon.
2026.06.15. -
Válogatott kosármeccs a MET-ben
Július 6-án Székesfehérvár, azon belül is a MET Aréna ad otthont a magyar férfi kosárlabda-válogatott Belgium elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésének. Az Alba Fehérvárt Pongó Marcell képviseli a nemzeti csapatban. A szurkolók több korábbi Alba-kedvenccel is találkozhatnak majd az Arénában.
2026.06.15. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Teljen meg a VOK! - sorsdöntő meccs előtt a MÁV Előre Foxconn
Magyar Kupa – negyeddöntő, első mérkőzés, 2024. 01. 10. 19:00, VOK Sportcsarnok - MÁV Előre Foxconn – Fino Kaposvár
A szezon eddigi legnehezebb mérkőzése vár a MÁV Előre Foxconnra, amely már a negyeddöntőben találkozik a bajnoki címvédő FINO Kaposvárral. A fehérváriaknak idén először nyílik alkalmuk visszavágni a tavalyi Extraliga döntőért.
„Amint megtudtuk, hogy a Kaposvár ellen játszunk a negyeddöntőben, mindenki elkezdett fejben felkészülni. A tavalyi bajnoki finálé előtt sérülésekkel küszködtünk, most azonban mindenki egészséges. Nagyon nehéz két mérkőzés vár ránk, de készen állunk, hiszen már két hónapja erre készülünk. Nem szeretek előre fogadkozni, de egy dologban biztos vagyok, ez a párharc jó lehetőség arra, hogy megmutassuk, mennyit fejlődtünk az elmúlt időszakban. Természetesen csak a győzelem lebeg a szemünk előtt, alig várjuk a kezdő sípszót” – nyilatkozta Redjo Koci.
A kék-fehérek a hétvégén két nap alatt két mérkőzést játszottak. A MAFC-BME ellen hazai pályán 3-2-re, a DKSE ellen idegenben 3-1-re nyertek.