-
Sportnapra várják a fiatalokat a Bregyóban - május 11-ig lehet jelentkezni
Sportnapra várja a fiatalokat május 15-én, pénteken a Székesfehérvári Diáktanács a Bregyó közben. Ehhez kapcsolódva, ugyanezen a napon tartja Drogprevenciós Sportnapját a Fejér Vármegyei Kábítószerügyi Egyeztető Fórum és a Fejér Vármegyei Önkormányzat.
2026.05.07. -
Jótékonysági futás
A Zayed Jótékonysági Futás az Egyesült Arab Emírségek kiemelt nemzetközi jótékonysági eseményének európai kiadása, melyet idén május 16-án és 17-én Budapesten rendeznek meg. A kultúrák közötti szolidaritást és a közösségi összetartozást ünneplő rendezvényhez Székesfehérvár is csatlakozott.
2026.05.07. -
Nyílt nap az ARAK-nál
Az atlétika különböző versenyszámaival, valamint a tájfutás alapjaival ismerkedhettek gyerekek és szüleik az Alba Regia Atlétikai Klub nyílt napján. A program célja a sportolás népszerűsítése volt.
2026.05.06. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29.
Tavalyi legyőzőjével találkozik a Magyar Kupában a Vidi
A harminckét párharcban egy meccs dönt, minden esteben az alacsonyabb osztályban szereplő csapat a pályaválasztó. Döntetlen esetén hosszabbítás, majd ha kell, tizenegyesek döntenek a továbbjutásról. A MOL Vidi az előző körben az NB III-as Cigándot búcsúztatta, most pedig a másodosztályú Vác ellen készülhet. Lenne miért visszavágni, hiszen tavaly novemberben a váciak nagy meglepetésre 3-1-re legyőzték és kiejtették a Vidit.
A találkozót ezúttal október 31-én rendezik, és nem lesz könnyű dolga a fehérvári csapatnak. Nemcsak azért, mert a Vác nemlebecsülhető ellenfél, hanem mert igencsak erőltetett menet közepette találkozik vele a Vidi. Előző héten csütörtökön Szalonikiben játszik a PAOK ellen, vasárnap Kisvárdán bajnokit, ezt követi a Vác elleni, a fővárosi III.Kerületi TVE pályáján rendezendő Magyar Kupa-meccs. Októberben összesen hat tétmérkőzés vár a MOL Vidire.