-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Tájfutás Világnapja a Bregyóban - próbáld ki te is!
Az ARAK Tájfutó szakosztálya sok szeretettel vár mindenkit 2022.05.12-én, csütörtökön a Bregyóban 10-18 óra közt, hogy megismerjék a tájékozódás alapjait és az eligazodás élményét. Különböző nehézségű pályák közül választhatnak majd az érdeklődők, melyet nagyon sok módon tudnak teljesíteni: gyalogolva, kocogva, futva, egyedül és párban is.
2022.05.11. 08:21 |
2022. májusában már hatodik alkalommal rendezik meg a Tájfutás Világnapját (World Orienteering Day).
A Nemzetközi Tájékozódási Futó Szövetség (IOF) azzal a céllal hozta létre az eseményt, hogy kedvet
teremtsen a mozgáshoz, az egészséges életmódhoz, láthatóvá és elérhetővé tegye a tájfutást a fiatalok számára.