Szombaton a Debrecent látja vendégül bajnoki mérkőzésen a Videoton

A tabella harmadik helyén álló Debrecen a legutóbbi fordulóban hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a listavezető Fradival, míg a Vidi szintén 1 pontot szerezett a Mezőkövesd otthonában. A DVSC egyébként a Ferencváros és a Videoton után a harmadik legtöbb gólt lőtte a bajnokságban, és a harmadik legkevesebbet is kapta, tehát igazi rangadó elé néznek a Pancho Arénába kilátogató szurkolók április 21-én, szombaton 19:30 órai kezdettel.
2018.04.18. 09:39 |
A Debrecen elleni mérkőzésre a Videoton FC szurkolói buszt indít . A buszokra ingyenes buszjeggyel lehet felszállni, amelyeket a VidiShopban igényelhetnek szurkolóink név és telefonszám megadásával, valamint a mérkőzésre érvényes jegy felmutatásával április 20-án, pénteken 15 óráig. A VidiShop hétfőtől péntekig 10:00-től 17:30-ig tart nyitva, az ebédszünet 13:00-tól 13:30-ig tart.