Sportolj Palotaváros - több mint százan rúgták a bőrt a Csapó utcai pályán

Nyárindító egész napos programra vártk a Palotavárosban élőket vasárnap a Csapó utcai játszótéren és focipályán. A Cselekvő Fehérvár Közösségfejlesztő Program keretein belül megvalósult rendezvényen idén is nagyon népszerű volt a kispályás foci-bajnokság, ahol mintegy 120-an rúgták a bőrt.
2021.06.27. 17:21 |

Összesen nyolc felnőtt csapat és négy U15-ös csapat nevezett és mintegy 120 ember focizott a Csapó utcai pályán vasárnap. A felnőtt bajnokságban a harmadik helyezett a Team Csapó lett, a második a Döcőgős csapat, az első helyezett pedig az Öreghegy csapata lett.

A gyerekeknél az első az Ikarus Maroshegy kék csapata, a második a MIE, a harmadik pedig az Ikarus Maroshegy piros csapata lett.

A program célja volt, hogy a Palotavárosban élő embereket közösséggé kovácsolja, és erre tökéletesen alkalmas volt a nyárindító rendezvény, a Sportolj Palotaváros! A sport ma is összehozta az embereket, akár sportolóként vagy szurkolóként voltak ott a Csapó utcai pályán.

Viza Attila önkormányzati képviselő és Szontaghné Kovács Erika a"Cselekvő Fehérvár" közösségfejlesztője elmondta, hogy nagyon jól sikerült az idei program, melyet két év után tudtak újra megszervezni a városrészben.

A díjátadóra Juhász Roland is elfogadta a meghívást és gratulált a győztes csapatoknak.