-
Okoszebrához juttathatja a város egy szavazattal!
A hónap végéig egy szavazattal segíthet mindenki Székesfehérvárnak abban, hogy a Vasvári Pál Gimnázium előtt okoszebrát telepítsenek a Generali a Biztonságért Alapítvány pályázatának köszönhetően. A szavazásban az Országos Balesetmegelőzési Bizottság (OBB) javaslata alapján 19 vidéki, iskola közelében található, veszélyesnek ítélt gyalogátkelőhely szerepel, minden megyéből egy-egy.
2026.06.23. -
Együtt vagyunk erősek!
Június 6-án negyedik alkalommal tartották meg a székesfehérvári karitászcsoportok találkozóját, melyet a Krisztus Király Karitászcsoport szervezett a Plébánia Közösségi Házában.
2026.06.20. -
Egyeztetés a béremeléséről
A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta azt a rendelettervezetet, amely a pedagógusok és a szakképzésben dolgozó oktatók idei béremelésének újabb korrekcióját tartalmazza.
2026.06.19. -
Razzia az utakon
Közlekedésbiztonsági akciót szervezett a rendőrség, amely során egy héten keresztül szondáztatják és ellenőrzik az autósokat nem csak Fehérváron, hanem országos és nemzetközi szinten is.
2026.06.18.
Sokakat érdekelt az időseknek szóló elsősegély tanfolyam
Hétfőn délután volt az utolsó előadása annak az elsősegélynyújtó tanfolyamnak, melyet idősek számára hirdetett meg az Egészségügyben Dolgozók Nyugdíjas Egyesülete. A foglalkozások rendkívül hasznosak lehetnek a mindennapi életben és sokat segíthetnek egy-egy rosszullét vagy konyhai baleset elsődleges kezelésében.
2009.03.02. 16:16 |
Hétfőn délután volt az utolsó előadása annak az elsősegélynyújtó tanfolyamnak, melyet idősek számára hirdetett meg az Egészségügyben Dolgozók Nyugdíjas Egyesülete. A foglalkozások rendkívül hasznosak lehetnek a mindennapi életben és sokat segíthetnek egy-egy rosszullét vagy konyhai baleset elsődleges kezelésében.

Az ingyenes foglalkozásokat Pápai Imre régiós vezető mentőtiszt tartotta a résztvevő idősek számára a Szent György Kórház Oktatási Centrumában. A tanfolyam nagyon népszerű volt az idősek körében: a mai előadáson is mintegy 60-an vettek részt

Vadas Zsuzsa az Egészségügyben dolgózók Nyugdíjas Egyesületének elnöke elmondta, hogy a hétfői utolsó előadáson a gyakorlati elsősegélynyújtást is gyakorolták az idősek és kaptak egy olyan füzetet is, melyben a legfontosabb tennivalók találhatók a mindennapokban előforduló elsősegélynyújtásról.

Az időseknek szóló elsősegély tanfolyam olyan népszerű volt, hogy további hasonló programokat szerveznek majd.


Az ingyenes foglalkozásokat Pápai Imre régiós vezető mentőtiszt tartotta a résztvevő idősek számára a Szent György Kórház Oktatási Centrumában. A tanfolyam nagyon népszerű volt az idősek körében: a mai előadáson is mintegy 60-an vettek részt

Vadas Zsuzsa az Egészségügyben dolgózók Nyugdíjas Egyesületének elnöke elmondta, hogy a hétfői utolsó előadáson a gyakorlati elsősegélynyújtást is gyakorolták az idősek és kaptak egy olyan füzetet is, melyben a legfontosabb tennivalók találhatók a mindennapokban előforduló elsősegélynyújtásról.

Az időseknek szóló elsősegély tanfolyam olyan népszerű volt, hogy további hasonló programokat szerveznek majd.
