-
Győzelem a rájátszásban
A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Klagenfurt csapatát az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 2-0, 0-0)
2026.03.17. -
Döntőben a MÁV Előre
A magyar bajnok MÁV Előre Foxconn szerdán az aranyéremért léphet pályára a férfi röplabda Közép-európai Ligában, miután az eszéki négyes döntő keddi elődöntőjében három szettben diadalmaskodott az alapszakaszgyőztes osztrák Aich/Dob csapata felett.MÁV Előre Foxconn - SK Zadruga Aich/Dob 3-0 (17, 12, 20)
2026.03.17. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Rock 'n' roll és futás - két helyen is lesz augusztusban
Alig több mint egy hónap múlva, augusztus 20-án a Bence-hegyet, hat nappal később a vérteskozmai terepet hódíthatják meg a vállalkozó kedvű futók. Mindkét eseményen csak előzetes nevezés után lehet részt venni, ezek feltételeiről az események Facebook oldalán lehet tájékozódni.
Több mint tíz évvel ezelőtt Vérteskozmán indult útnak a Kaufer Tamás-féle rock 'n' roll futásőrület. Állami ünnepünkön a Velencei-tó északi oldalán, a Bence-hegyen immár negyedik alkalommal várja a futókat. A Bence-hegyi kilátó parkolójából előbb le kell futni, majd ugyanoda vissza. Egy kör 5,2 kilométer, igazi embert-próbáló pályán: a szintemelkedés 2,6 km-en kilencvenöt méter! Kaufer Tamás ígérete szerint ruhanemű nem marad szárazon, annyira kemény a pálya!
Nem kevésbé könnyű terep várja majd a részvevőket augusztus 26-án Vérteskozmán, a II. Kopaszkutya rock 'n' roll terepfutáson, ahol tizenegy, huszonkettő és harminchárom kilométer közül lehet választani.