-
DKKA évadzáró
Június 17-én, szerdán 18 órától a Tóvárosi Általános Iskola tornatermében tartja ünnepélyes szezonzáróját a DKKA. Az eseményen átadják a jó tanuló, jó sportoló és az év edzője díjat is. Az évzáróra szeretettel várják a játékosokat, edzőket és családtagokat.
2026.06.17. -
Július 26-án kezd a Vidi
A Gyirmót és a Nagykanizsa váltja a kiesett Budafokot és Békéscsabát az NB II-ben. A feljutott Vasas és Honvéd helyére pedig az NB I két kiesője, a Diósgyőr és a Kazincbarcika érkezik. Az új idény első fordulójára július 26-án (vasárnap) kerül majd sor.
2026.06.17. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Rekord létszámú úszó a városi diákolimpiai döntőn
Minden eddiginél népesebb részvétel mellett, mintegy hatszáz felső tagozatos és középiskolás részvételével rendezték meg az úszás diákolimpia városi döntőjét a Csitáry Uszodában. A „B” kategória városi döntőjén ezúttal sem állhattak rajthoz igazolt versenyzők, azonban az iskolák most először öttusázókat, szinkronúszókat és vízilabdázókat is nevezhettek.
2017.11.21. 21:48 |
50 és 100 méteres távon gyors-, mell-, és hátúszásban álltak rajthoz a fiúk, illetve a lányok.
Csordultig megtelt a Városi Uszoda kedden délután, ahol négy korcsoport küzdelmeit bonyolították le az ötven méteres medencében. A verseny rangját jelentősen emelte, hogy Székesfehérvár valamennyi általános és középiskolája nevezett.
Úszás diákolimpia városi döntő a Csitáry G. Emil Uszodában
Valamennyi korcsoport küzdelmei a 4X50 méteres gyorsváltóval zárultak. Ugyanakkor megkötés volt, hogy egy versenyző legfeljebb két egyéni számban és a váltóban indulhatott. A diákolimpiai megyei döntőjébe az egyes versenyszámok első három helyezettje jutott tovább.
Csütörtökön a legkisebbekkel, az I. és II. korcsoporttal, azaz az alsó tagozatosok döntőjével folytatódik az úszás diákolimpia a Csitáry G. Emil Uszodában. Tehát további ezer kisdiák sportol, szurkol végig egy délutánt Székesfehérváron. Az igazolt versenyzők úgynevezett „A” kategóriás versenye januárban a megyei döntővel indul majd az országos fináléval zárul.