-
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Veszélyes az extrém hőség
Nemcsak a burutális hőség, de az erős napsütés miatt is fontos néhány szabály betartása a nyári hónapokban, de főleg a következő napokban. Jön a 40 fokos hőkupola és az extrém uv sugárzás.
2026.06.26.
Példaértékű a fogyasztók védelme Székesfehérváron
A Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület által működtetett panasziroda tapasztalatairól és a Fogyasztók Kiváló Boltja pályázatról tájékoztattak ma a Városházán. A Csanádi téren működő ügyfélkapcsolati iroda idén eddig 1700 panaszügyet kezelt. Warvasovszky Tihamér polgármester kiemelte, a városban zajló fogyasztóvédelmi munka elismerése, hogy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság a Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesületet bízta meg az ügyfélkapcsolati iroda működtetésével.
2008.10.07. 12:27 |
A Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület által működtetett panasziroda tapasztalatairól és a Fogyasztók Kíváló Boltja pályázatról tájékoztattak ma a Városházán. A Csanádi téren működő ügyfélkapcsolati iroda idén eddig 1700 panaszügyet kezelt.
Jelentős változáson ment át a fogyasztóvédelem háttere idén januártól, hiszen létrejött a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, aminek a regionális központja Székesfehérvárra került. Warvasovszky Tihamér polgármester kiemelte, mindez elismerés a városban zajló fogyasztóvédelmi munkának. A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság létrejöttével a Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület látja el a hatóság ügyfélkapcsolati irodájának feladatait. Az egyesület fogadja a vásárlók olyan panaszügyeit, melyeket nem tudtak a bolttal közösen megoldani.

A város polgármestere kiemelte, hogy évek óta jó kapcsolatot ápol az önkormányzat a fogyasztóvédelmi egyesülettel. Hozzátette, hogy a városi önkormányzat biztosítja a Csanádi téri irodát és önrész biztosításával is segíti a pályázatokon való indulást az egyesület számára. Ezen kívül sok kiadványt megjelentetését is támogatja a város, ami segíti a fogyasztókat.
Németh László, a Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület elnöke elmondta, hogy különös hangsúlyt fektetnek az idős emberek védelmére, hiszen ők a legkiszolgáltatottabbak. Az iroda működése óta 1700 panaszügy volt, ezek közül 98%-ban az ügyfél megelégedésére rendeződtek az ügyek, néhány esetben pedig a békéltető testület előtt, vagy a bíróságon folytatódott az eljárás.
A sajtótájékoztatón felhívták a fehérvári kereskedők figyelmét a Fogyasztók Kiváló Boltja pályázatra. A kereskedők október 20-ig jelentkezhetnek a Székesfehérvári Fogyasztóvédők Csanády téri irodájában. A Fogyasztók Kiváló Boltja cím odaítéléséről Németh László elmondta, a boltokban kérdőíveket találhattak a vásárlók, amelyek kitöltésével nyilváníthattak véleményt az üzletről. A díj odaítélése azonban nem kizárólag a fogyasztók véleményén alapul, az üzleteket az egyesület is megvizsgálja, hogy mindenben megfelelnek-e az előírásoknak.
Jelentős változáson ment át a fogyasztóvédelem háttere idén januártól, hiszen létrejött a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, aminek a regionális központja Székesfehérvárra került. Warvasovszky Tihamér polgármester kiemelte, mindez elismerés a városban zajló fogyasztóvédelmi munkának. A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság létrejöttével a Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület látja el a hatóság ügyfélkapcsolati irodájának feladatait. Az egyesület fogadja a vásárlók olyan panaszügyeit, melyeket nem tudtak a bolttal közösen megoldani.

A város polgármestere kiemelte, hogy évek óta jó kapcsolatot ápol az önkormányzat a fogyasztóvédelmi egyesülettel. Hozzátette, hogy a városi önkormányzat biztosítja a Csanádi téri irodát és önrész biztosításával is segíti a pályázatokon való indulást az egyesület számára. Ezen kívül sok kiadványt megjelentetését is támogatja a város, ami segíti a fogyasztókat.
Németh László, a Székesfehérvári Fogyasztóvédelmi Egyesület elnöke elmondta, hogy különös hangsúlyt fektetnek az idős emberek védelmére, hiszen ők a legkiszolgáltatottabbak. Az iroda működése óta 1700 panaszügy volt, ezek közül 98%-ban az ügyfél megelégedésére rendeződtek az ügyek, néhány esetben pedig a békéltető testület előtt, vagy a bíróságon folytatódott az eljárás.
A sajtótájékoztatón felhívták a fehérvári kereskedők figyelmét a Fogyasztók Kiváló Boltja pályázatra. A kereskedők október 20-ig jelentkezhetnek a Székesfehérvári Fogyasztóvédők Csanády téri irodájában. A Fogyasztók Kiváló Boltja cím odaítéléséről Németh László elmondta, a boltokban kérdőíveket találhattak a vásárlók, amelyek kitöltésével nyilváníthattak véleményt az üzletről. A díj odaítélése azonban nem kizárólag a fogyasztók véleményén alapul, az üzleteket az egyesület is megvizsgálja, hogy mindenben megfelelnek-e az előírásoknak.