Vezetik a tabellát - az olasz Pustertal Wölfe otthonában nyert a Fehérvár

A Hydro Fehérvár AV19 idegenben 5-2-re legyőzte az olasz Pustertal Wölfe együttesét az osztrák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
Pustertal Wölfe - Hydro Fehérvár AV19 2-5 (0-1. 1-2, 1-2)
2023.10.29. 18:46 |

Kiss Dávid együttese a 15. percben szerezte meg a vezetést, majd a középső játékrész első és tizedik percében ismét betaláltak a székesfehérváriak (0-3), a hazaiak pedig még a szünet előtt szépítettek.

A harmadik harmadban 3-2-re zárkózott a Pustertal Wölfe, de az utolsó percben - mindössze hét másodperc különbséggel - Hári János és Terbócs István is bevette a házigazda kapuját, ezzel magabiztos 5-2-es sikert aratott a magyar csapat.

A székesfehérvári együttes 16 találkozó után 12 győzelemmel és négy vereséggel pillanatnyilag vezeti a tabellát a 13 csapatos ligában.