Óriási csatában, 0-2-ről felállva nyerte meg a MÁV Előre a röplabda megyei rangadót

Nagy csatában, 0-2-ről 3-2-re fordítva győzte le a MÁV Előre SC a Dunaferr SE-t az NB I-es férfi röplabda-bajnokság alapszakaszának 19. fordulójában. Németh Ödön együttese a presztízs-győzelem mellett fontos pontokat is gyűjtött. MÁV Előre SC - Dunaferr SE 3:2 (-14, -23, 22, 17, 11)
2018.02.12. 09:20 |

Majdnem teljesen vesztes állásból állt fel az élvonal újonca a dunaújvárosiak elleni találkozón, hiszen az első játékrészt 25-14-re, a másodikat pedig 25-23-ra elveszítette. A harmadik szett azonban nem a vendégek végső sikerét, hanem a mieink felzárkózását hozta, amikor is 25-22-re sikerült győzni. A negyedik és az ötödik játszmában már inkább a fehérváriak akarata érvényesült, előbbit 25-17-re, utóbbit 15-11-re hozták.

MÁV Előre SC - Dunaferr SE 3:2 (-14, -23, 22, 17, 11)
MÁV: Náhol G., Balogh P., Kiss M., Németh Zs., Neukum G., Damsits L. Csere: Nagy Á. (liberó), Sziládi D., Szőke Z., Stefanovics K. Vezetőedző: Németh Ödön.

Nagyon örülök, hogy sikerült megnyerni ezt a megyei rangadót, ráadásul ezúttal is fontos pontokat szereztünk.” - mondta a mérkőzést követően Németh Ödön vezetőedző.