-
Változások a MÁV csapatánál
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapatának keretében több változás is történt a nyáron: a kulcsemberek mellett távozott az argentin sikeredző, Omar Pelillo is. A klub az utóbbi hetekben számos szerződéshosszabbítást és új igazolást bejelentett. Sorsoltak a CEV Challenge Kupában is, ahol a svájci TSV Jona csapata vár a mieinkre.
2026.07.30. -
Fehérvári sportolók ereklyéi
Az Amerikai Egyesült Államok fennállásának 250. évfordulójára készülő ünnepségsorozathoz kapcsolódva a Magyar Nemzeti Múzeum nagyszabású kiállítással idézi fel az amerikai–magyar kapcsolatok történetét. A július 30-án megnyíló kiállítás külön fejezetet szentel azoknak a magyar vagy magyar származású sportolóknak is, akik az Egyesült Államokban értek el kiemelkedő sikereket.
2026.07.30. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Női röplabda Extraliga - Sima székesfehérvári siker
A MÁV Előre hazai pályán a vártnál is simábban nyert a TFSE ellen a TippmixPro női röplabda Extraliga alsóházának szombati játéknapján.
MÁV Előre Foxconn - TFSE 3-0 (16, 17, 14)
MÁV Előre Foxconn - TFSE 3-0 (16, 17, 14)
2026.03.29. 07:40 |
A MÁV Előre amerikai légiósai közül Kira Thomsen 24, Whitney McEwan 18 ponttal járult hozzá a 67 perc alatt kiharcolt sikerhez.