-
Mikulás tollas torna lesz szombaton
Idén is megrendezi hagyományos amatőr tollaslabdaversenyét december 6-án a Seregélyesi Pelikán DSE. Minden korosztályból várják a nevezéseket. A verseny délelőtt 9 órakor kezdődik majd a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI tornacsarnokában. Nevezni a helyszínen és előzetesen is lehet.
2025.12.05. -
MÁV Előre győzelem Budapesten
Budapesten, a Pénzügyőr SE otthonában játszott csütörtökön este Magyar Kupa mérkőzést a MÁV Előre Foxconn csapata. A fehérvári alakulat ezúttal is sikeresen vette az akadályt és sima háromszettes győzelemmel távozott a fővárosból. Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (17-25, 18-25, 19-25)
2025.12.04. -
Skate Fehérvár a MET Arénában
A MET Aréna ismét rangos nemzetközi műkorcsolya-versenynek ad otthont: vasárnapig tart a Skate Fehérvár, a European Criterium sorozat második állomása. A verseny csütörtökön kezdődött el.
2025.12.05. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04.
Női röplabda Extraliga - korábbi válogatottakkal erősített a MÁV Előre
A női röplabda Extraligában legutóbb hetedik MÁV Előre SC-St. Solar korábbi magyar válogatott játékosokkal erősítette meg keretét. A székesfehérvári klub honlapjának híradása szerint az együttesnél folytatja pályafutását Vacsi Evelin és Pallag Ágnes is.
2023.07.15. 10:13 |
Vacsi Evelin a Szent Benedek RA-tól szerződik vissza nevelőegyesületéhez, amelyet legutóbb a 2010/11-es idényben erősített. A 29 éves center 2012 és 2016 között 41 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban.
A szintén 29 éves, békéscsabai nevelésű Pallag 2014-ben igazolt külföldre, azóta Finnországban, Belgiumban, Franciaországban és legutóbb Németországban játszott, s tíz idény után tér vissza Magyarországra. Az ütőjátékos 2012-ben mutatkozott be a válogatottban, amelytől - 88 mérkőzés után - a 2021-es Európa-bajnokság után vonult vissza.
A székesfehérváriak játékoskerete a magyar játékosok mellett horvát, dominikai, lengyel, amerikai és svéd idegenlégióssal lett teljes.
