Női röplabda Extraliga - nem sikerült a hazai győzelem a Kaposvár ellen

A Kaposvár - miként az első mérkőzésen - 3-0-ra győzött a MÁV Előre SC-ST Solar otthonában a női röplabda Extraligában, az 5-8. helyért zajló párharc második mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcában.
2023.04.13. 21:17 |

MÁV Előre SC-ST. Solar - Kaposvári NRC 0-3 (-16, -19, -15)

A csütörtöki találkozó egyoldalú volt, a vendégek 61 perc alatt diadalmaskodtak, a következő összecsapáson pedig - amelyet hétfőn otthon vívnak - eldönthetik a továbbjutást.

MÁV ELŐRESC-ST SOLAR: Dolotova 1, Ertz 4, Szabó L. 5, Dvoracek 7, Tóth J. 5, Gilfillan 3. Csere: Kovács E. (liberó), Borostyán, Narancsics, Csabai 1. Vezetőedző: Lukasz Przybylak.

KAPOSVÁR: Bodovics 3, UBAVICS 12, Godó 7, GYIMES 7, Maggioni 1, SZEDMÁK 6. Csere: Radnai Lili (liberó), Hegyi, Radnai Luca 2, Renko-Ilic. Vezetőedző: Vincent Lacombe.

MESTERMÉRLEG

Lukasz Przybylak:A Kaposvár erősebb volt nálunk, túl sok hibát követtünk el. Folyamatosan futottunk az eredmény után, ezért sem tudtuk irányítani a játékot. Jobban és leginkább egységes csapatként kell játszanunk a jövőben.

Vincent Lacombe: Örülök annak, amit a pályán láttam a lányoktól, minőségben, fegyelmezettségben is sokkal jobbak voltunk, mint a múltkor. Hétfőn Kaposváron szeretnénk ismét nyerni és lezárni a párharcot.