-
ARAKos tájfutók sikerei
Horváth Csegő és Pintér Gergő válogatottként képviseli Magyarországot a korosztályos Európa-, illetve Világbajnokságon.
2026.06.15. -
Válogatott kosármeccs a MET-ben
Július 6-án Székesfehérvár, azon belül is a MET Aréna ad otthont a magyar férfi kosárlabda-válogatott Belgium elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésének. Az Alba Fehérvárt Pongó Marcell képviseli a nemzeti csapatban. A szurkolók több korábbi Alba-kedvenccel is találkozhatnak majd az Arénában.
2026.06.15. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Negyeddöntőig jutott a MÁV Előre a röplaba Magyar Kupában
A Magyar Kupában kezdte meg a 2021-es évet a fehérvári férfi röplabdacsapat. Január 14-én, a Videoton Oktatási Központban rendezett negyeddöntős párharc első összecsapásán az első két szettben egyaránt 25:16-ra nyert a sokkal esélyesebb Kaposvár, különösebb megerőltetés nélkül. A harmadik játékrész valamivel szorosabban alakult, de a végeredményt nem befolyásolva ezt a játszmát is a somogyiak hozták 25:22-re, 3:0-s sikerükkel előnybe kerülve. Egy héttel később, a kaposvári visszavágó is ugyanezzel az eredménnyel zárult, ezúttal 10, 19 és 13 pontot szerzett a MÁV az egyes játszmákban.
Gelencsér Balázs csapata tehát az esélyeknek megfelelően búcsúzott a kupától, a Kaposvár jutott elődöntőbe. Az NB I Liga alapszakaszának harmadik helyén álló fehérváriak a bajnokságban még elérhetik kitűzött céljukat, ez a rájátszásba kerülés lenne. A bajnoki küzdelmek februárban folytatódnak, még két meccs van hátra az alapszakaszból.