-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Négy meccset nyert a Vidi kapott gól nélkül az edzőtáborban
Sorrendben az albán Skenderbeut 1-0-ra, a szlovákiai Ruzomberokot 3-0-ra, a horvát Zapresicet 2-0-ra verte a Vidi, utóbbi meccsen alkalmi összeállításban. Ennek oka, hogy a szerdai találkozót már csütörtökön követte az edzőtáborozást lezáró, Rosztov elleni meccs, amelyena rutinos játékosok kaptak szerepet. Az orosz csapat ellen a Kovácsik - Nego, Juhász, Fiola, Stopira - Bódi, Pátkai, Varga, Suljic - Lazovics, Scsepovics összeállításban kezdtek a fehérváriak, és gól nélküli első félidőt követően a 71. percben szereztek vezetést. Bódi beadását Scsepovics fejelte a kapuba, több gól pedig már nem esett. Negyedik nyári meccsét is megnyerte a Vidi, ismét úgy, hogy nem kapott gólt.
"Négy mérkőzésből négyszer nyertünk, gólt sem kaptunk, ezek nagyon pozitív dolgok. A játékosok minden meccshez jól álltak hozzá, meg is lett az eredménye. Persze ne felejtsük el, hogy ezek csak edzőmérkőzések. Dolgoznunk kell tovább néhány részletén a játékunknak, az sem kizárt, hogy a játékoskerethez is csatlakozhatnak még új labdarúgók, de azt elmondhatom, hogy a mögöttünk hagyott napokban is fejlődött már a játékunk, és készen állunk az előttünk álló EL-selejtezőre is" - értékelt Marko Nikolics vezetőedző. A Vidi a Rosztov legyőzése után hazaindult. Jövő héten csütörtökön a máltai Balzan FC ellen az európai kupa selejtezőjében lép pályára a csapat Felcsúton.