Nagyarányú győzelemmel zárták az évet a MÁV Előre női röplabdázói

3:0-ra nyert a MÁV Előre-BERICAP a Debreceni SZC-Eötvös DSE ellen, a női röplabda NB I Liga tizedik fordulójában. A szezon utolsó mérkőzése kevesebb mint egy óra alatt lezajlott, és alapvetően sikeres őszt zárt le.
2019.12.16. 13:39 |

Szalagavató miatt ezúttal nem a Jáky középiskolában, hanem az MKOSZ Csarnokban fogadta a székesfehérvári MÁV Előre-BERICAP a DSZC együttesét az NB I soros játéknapján. Az átmeneti hazai pálya egyáltalán nem zavarta meg a vasutas játékosokat, magabiztos, jó játékkal rukkoltak elő. Gyakorlatilag mindhárom szett egyformán alakult: a MÁV az első perctől fölényben játszva győzött. Az első kettőben tizenkettő, a harmadikban tizennégy pontig jutottak a vendégek.

Női röplabda NB I Liga 10. forduló
MÁV Előre-BERICAP – DSZC-Eötvös DSE 3:0 (12, 12, 14)

MÁV: Martinez, Zolnai, Sziládi, Busa, Szabó, Orosz. Csere: Kovács (liberó), Berkó L., Budai, Berkó V., Borostyán. Masszőr: Nagy Róbert.

Az eredmény alakulása: I. szett: 8:3, 17:7, 24:12. II. szett: 6:2, 13:5, 20:8. III. szett: 7:2, 14:10, 22:12

Nagy Róbert: “Határozott, jó játékot mutatva nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!”