-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Nagy Tímea és Zimmermann Zoltán - Álomesküvő augusztus 30-án a Hiemer-házban
Az Álomesküvő alportálon március 11-én mutatkozott be az a három jegyespár, akiket 58 jelentkező közül választott ki a zsűri. A párokra mindenki szavazhatott egészen vasárnap estik, amikor lezárult az Álompár szavazás. A három párra összesen 32.545 voks érkezett. Szerdán délután Warvasovszky Tihamér polgármester mutatta be Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt, akikre 22.659 szavazat érkezett. Ezzel ők lettek Székesfehérvár álompárja és augusztus 30-án ők mondhatják ki először a boldogító igent a Himer-ház új házasságkötő termében
2008.04.02. 17:57 |
Az Álomesküvő alportálon március 11-én mutatkozott be az a három jegyespár, akiket 58 jelentkező közül választott ki a zsűri. A párokra mindenki szavazhatott egészen vasárnap estik, amikor lezárult az Álompár szavazás.

A három párra összesen 32.545 voks érkezett és március 11 és 30-a között 72.198 alkalommal tekintették meg az oldalt. Szerdán délután Warvasovszky Tihamér polgármester mutatta be Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt, akikre 22.659 szavazat érkezett. Ezzel ők lettek Székesfehérvár álompárja és augusztus 30-án ők mondhatják ki először a boldogító igent a Himer-ház új házasságkötő termében, ráadásul a lakodalmat és a nászutat is megszervezi az önkormányzat.

Warvasovszky Tihamér polgármester örömét fejezte ki, hogy a város a Hiemer-ház felújításával méltó környezetet tud biztosítani a fehérvári házasulandó fiataloknak. Gratulált Nagy Tímeának és Zimmermann Zoltánnak, akik augusztus 30-án házasodnak majd össze, majd arra bíztatott minden jegyben járó fiatalt, hogy tegyék meg ezt a fontos lépést életükben. Köszönetét fejezte ki azoknak a támogatóknak is a részvételét, akik a társadalmi felelősségvállalás program keretén belül is segítik a az első Hiemer-házas esküvő emlékezetessé tételét.
A szavazás eredménye:
Nagy Tímea és Zimmermann Zoltán - 22.659 szavazat
Lengyel Edina és Danics László – 7642 szavazat
Gartner Szilvia és Jámbor Balázs – 2244 szavazat
A Hiemer Álomesküvőről:
Az önkormányzat január elejétől várta azoknak a pároknak a jelentkezését, akik augusztus 30-án elsőként szeretnének összeházasodni a Hiemer-házban. Március 11-én mutatkozott be az a három jegyespár, akiket 58 jelentkező közül választott ki a szakmai zsűri. A 3 döntős pár adatlapja és a zsűritagok értékelése március elején felkerült Székesfehérvár honlapjára, ahol bárki megtekinthette és szavazhatott a számára legszimpatikusabb párra. Szerdán délután a Hiemer-házban a város polgármestere Warvasovszky Tihamér mutatta be Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt, akik augusztus 30-án először mondják ki a boldogító igent Székesfehérvár új házasságkötő termében.


A három párra összesen 32.545 voks érkezett és március 11 és 30-a között 72.198 alkalommal tekintették meg az oldalt. Szerdán délután Warvasovszky Tihamér polgármester mutatta be Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt, akikre 22.659 szavazat érkezett. Ezzel ők lettek Székesfehérvár álompárja és augusztus 30-án ők mondhatják ki először a boldogító igent a Himer-ház új házasságkötő termében, ráadásul a lakodalmat és a nászutat is megszervezi az önkormányzat.

Warvasovszky Tihamér polgármester örömét fejezte ki, hogy a város a Hiemer-ház felújításával méltó környezetet tud biztosítani a fehérvári házasulandó fiataloknak. Gratulált Nagy Tímeának és Zimmermann Zoltánnak, akik augusztus 30-án házasodnak majd össze, majd arra bíztatott minden jegyben járó fiatalt, hogy tegyék meg ezt a fontos lépést életükben. Köszönetét fejezte ki azoknak a támogatóknak is a részvételét, akik a társadalmi felelősségvállalás program keretén belül is segítik a az első Hiemer-házas esküvő emlékezetessé tételét.
A szavazás eredménye:
Nagy Tímea és Zimmermann Zoltán - 22.659 szavazat
Lengyel Edina és Danics László – 7642 szavazat
Gartner Szilvia és Jámbor Balázs – 2244 szavazat
A Hiemer Álomesküvőről:
Az önkormányzat január elejétől várta azoknak a pároknak a jelentkezését, akik augusztus 30-án elsőként szeretnének összeházasodni a Hiemer-házban. Március 11-én mutatkozott be az a három jegyespár, akiket 58 jelentkező közül választott ki a szakmai zsűri. A 3 döntős pár adatlapja és a zsűritagok értékelése március elején felkerült Székesfehérvár honlapjára, ahol bárki megtekinthette és szavazhatott a számára legszimpatikusabb párra. Szerdán délután a Hiemer-házban a város polgármestere Warvasovszky Tihamér mutatta be Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt, akik augusztus 30-án először mondják ki a boldogító igent Székesfehérvár új házasságkötő termében.
