-
Drónverseny döntő
A Köfém Sportcsarnokban rendezték meg szombaton délelőtt az ország első középiskolai drónversenyének döntőjét. A Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár és az Alba Innovár Digitális Élményközpont által életre hívott vetélkedőt a Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Technikum csapata, a VM GoDrón nyerte.
2026.03.21. -
Megnyílt a Mookka Play Café
Hatalmas gyerekzsivajjal és a plafon felé utat törő lufikkal nyílt meg pénteken a Zrínyi utcában a Mookka Play Café, ahol a kisgyermekes anyukák, apukák mellett a gyermekek is biztosan jól érzik majd magukat.
2026.03.20. -
Tavaszköszöntő ajándékkoncert a sportcsarnokban
Szendy Szilvi és Peller Károly műsorával várják a nyugdíjasokat március 25-én az Alba Regia Sportcsarnokban. A Szépkorúak Tavaszköszöntőjére ingyenes a belépés, szeretettel várnak minden érdeklődőt!
2026.03.20. -
Harc a paraziták ellen
Belső ellenségek – harc a paraziták ellen címmel folytatódik a Herbarius programsorozat. Lencsés Rita gyógynövényszakértő március 22-én, vasárnap 16.00 órára várja az érdeklődőket a Fekete Sas Patikamúzeumban.
2026.03.20.
Zenés vígjáték lesz április 1-jén a Köfém Művelődési Házban
Izgalmas szerelmi történeteket tár a nézők elé az a produkció, melyet április 1-jén, kedden mutatnak be a Köfém Művelődési Házban. A 19.00 órakor kezdődő, „Mézeshetek – Avagy ki nevel a végén?” című vígjátékra még kaphatóak belépők online vagy személyesen, az intézményben.
2025.03.26. 11:49 |
Hűség? Hosszú házasság? Válunk vagy nem? Nászpár? Édes négyes? – ezen fontos kérdések mentén zajlik a két menyasszony és két vőlegény történetét bemutató, színvonalas előadás. A darab sok-sok nevetést ígér, és a sztori végén az is kiderül, hogy ki marad együtt a bonyodalmak után.
A történetben játszik a Barátok közt-ből ismert Szőke Zoltán, valamint Bednai Natália, Bodnár Vivien és Kósa Dénes. A darabot a Vörösmarty Színház társulatának korábbi tagja, Várfi Sándor rendezi.
Jegyek személyesen a Köfém Művelődési Házban vagy online ITT vásárolhatók!