Megvan az első győzelem a negyeddöntőben a Hydro Fehérvár AV19-nek

A hosszabbításban kiharcolt ki 3-2-es győzelmet az osztrák nemzetközi jégkorong liga, negyeddöntőjének első mérkőzésén a Pustertal ellen a Hydro Fehérvár. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (1-0,0-2,1-0, 1-0)
2024.03.03. 22:56 |

Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (1-0,0-2,1-0, 1-0)

Az első harmad után a Hydro Fehérvárnál volt az előny Phillips révén, majd a második harmad közepén Zach Sill révén használt ki egy előnyt a vendég együttes. A második harmad 12. percében Wyatt Ege szerzett vezetést csapatának előnyben, ezzel már a vendégek vezettek. A harmadik harmad 15. percében Tim Campbell egyenlített. A hosszabítás 3. percében egy mélységi passzal Kuralt lépett ki és be is fejezte a ziccert, megszerezve ezzel a győztes gólt a Volánnak az első playoff meccsen! Folytatás hétfő este 19.15-kor, az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.