-
Nem sikerült a pontszerzés Salzburgban
A Salzburg együttesének sikerült otthon tartani a három pontot. A sorozatban hetedik vereségét elkönyvelő Volán a rájátszás-selejtezőt érő kilencedik helyen áll.Red Bull Salzburg - Hydro Fehérvár AV19 4-0 (2-0, 1-0, 1-0)
2026.01.29. -
Cél a finálé
A főszereplők kiélezett csatákra és telt házra számítanak a MOL férfi röplabda Magyar Kupa pénteki és szombati, budapesti négyes döntőjén. A címvédő MÁV Előre Foxconn képviseletében Eke Péter kiemelte, elsősorban az elődöntőre koncentrálnak, és ők, valamint a klub minden alkalmazottja azért dolgozik, hogy bejussanak a fináléba.
2026.01.28. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
Megvan a hetedik - a Bécset is megverte a Volán!
A listavezető Vienna Capitals látogatott az Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokba pénteken. Nos, a bécsieknek sem termett sok babér a Raktár utcában az utóbbi időben remek formában jégkorongozó Fehérvár AV19 ellen.
Fehérvár AV19 – Vienna Capitals 5-2 (0-0, 2-0, 3-2)
Az EBEL tabelláját vezető Vienna Capitalst fogadta a Fehérvár AV19, mely az utolsó hat meccsét megnyerte az osztrák hokiligában. A Volán pedig a Bécsnek sem kegyelmezett, Sarauerék a ligaelső ellen sem lassítottak! A fehérvári gólgyártást Anze Kuralt kezdte, remek formát futó szlovén a bécsi kapus lábai között lőtte az elsőt a 36. percben. Nem kellett sokat várni a második hazai gólra, Timotej Sille szép cselek után lőtt a jobb felsőbe; 2-0-s előnnyel várta a harmadik harmadot a Fehérvár AV19. Melynek elején, a 44. percben Erdély Csanád, majd 47.-ben Andrew Sarauer is betalált, szűk negyedórával a vége előtt tehát 4-0-t mutatott az eredményjelző. Az 53. percben DeSousa, majd azt 58.-ban Vause ugyan szépített, de ez nem különösebben érdekelte a fehérvári szurkolókat, akik csapatuk zsinórban hetedik győzelmének tapsolhattak a végső dudaszó pillanatában, illetve az ötödik hazai gólnak, melyet Sarauer ütött. Győzelmével a Volán fellépett a tabella hatodik helyére, mely az alapszakasz végén biztos rájátszást ér. Vasárnap, 2018 utolsó meccsén pedig éppen a most megelőzött Linzet fogadja a fehérvári alakulat.
Fehérvár AV19 – Vienna Capitals 5-2 (0-0, 2-0, 3-2)
Gólszerzők: Kuralt, Sille, Erdély, Sarauer (2), illetve DeSousa, Vause.