Megosztozott a pontokon a Puskás Akadémia és a MOL Fehérvár FC

Megyei rangadót rendeztek az OTP labdarúgó Liga kilencedik fordulójában. Felcsúton a Puskás Akadémia és a MOL Fehérvár FC csapata feszült egymásnak, hogy a legutóbbi 9 egymás elleni meccs 3 győzelem, 3 döntetlen, 3 vereség mérleget valaki a saját maga javára fordítsa.
2022.10.02. 20:50 |

Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 1-1 (0-0)

Az első félidő nem hozott szemet gyönyörködtető játékot, a Puskás volt valamivel aktívabb, igaz, a lesgóljuk nem adott okot az örömre. Volt még két kapufájuk, de az sem sokat ért. Nem úgy az 57. percben, Baluta passzolt ki Kiss Tamásnak, aki jobbról tette be középre, ahol az érkező Zahedi ballal a bal alsóba lőtt. 1-0. A házigazdák a 79. percig örülhettek, amikor Dárdai betekert szöglete nyomán Ruben Pinto továbbította középre a labdát a rövidnél, Kodro pedig belőtte a hosszúnál, 1-1. Jó hosszú meccs volt, az első félidőben 6, a másodikban 5 percet rakott rá a játékvezető 45 percekre.