-
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Okoszebrához juttathatja a város egy szavazattal!
A hónap végéig egy szavazattal segíthet mindenki Székesfehérvárnak abban, hogy a Vasvári Pál Gimnázium előtt okoszebrát telepítsenek a Generali a Biztonságért Alapítvány pályázatának köszönhetően. A szavazásban az Országos Balesetmegelőzési Bizottság (OBB) javaslata alapján 19 vidéki, iskola közelében található, veszélyesnek ítélt gyalogátkelőhely szerepel, minden megyéből egy-egy.
2026.06.23. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25. -
Lejárnak a régi személyik
Augusztus 3-tól végleg érvényüket vesztik a régi típusú, könyv formátumú, határidő nélkül érvényes személyazonosító igazolványok. Az új okmányok igénylését elsősorban a kormányablakokban lehet intézni.
2026.06.25.
Második lett a Fejérvíz csapata a vízműves ügyfélszolgálati versenyen
A víziközmű- szolgáltatók országos szakmai szervezete, a MAVÍZ, idén hatodik alkalommal hirdette meg vízműves ügyfélszolgálati munkatársak részére szakmai berkekben igen rangos versenyét, melyen évről-évre egyre nagyobb számban vesznek részt a tagszervezetek. A csapatok a versenyen elméleti és gyakorlati ismereteiket mérték össze. A Fejérvíz ZRt. munkatársai a második helyet szerezték meg.
2008.11.07. 17:31 |
A víziközműszolgáltatók országos szakmai szervezete, a MAVÍZ, idén hatodik alkalommal hirdette meg vízműves ügyfélszolgálati munkatársak részére szakmai berkekben igen rangos versenyét, melyen évről-évre egyre nagyobb számban vesznek részt a tagszervezetek. A csapatok a versenyen elméleti és gyakorlati ismereteiket mérték össze.
A versenyt a tavalyi győztes Nyírségvíz ZRT. rendezte , melyen az idén már 22 vízmű csapata vett részt az ország minden részéből. A rendezvény fő célja, hogy az egyes ügyfélszolgálatokon minél felkészültebb munkatársak végezhessék munkájukat, a fogyasztók megelégedettségének növelésére. A vetélkedést szoros versenyben a Fővárosi Vízmű csapata nyerte, a FEJÉRVÍZ ZRt. munkatársai a második helyet szerezték meg, míg a harmadik a helyen a Szegedi Vízmű végzett.

dr. Kathi Attila a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség szóvivője, dr. Papp Mária a MAVÍZ főtitkára, háttérben a verseny egyik szponzorának képviseletében Orbán Endre értékesítési vezető, valamint a FEJÉRVÍZ csapata Kristályné Király Andrea, Kaposvári Zsuzsanna és Medgyesi László
A versenyt a tavalyi győztes Nyírségvíz ZRT. rendezte , melyen az idén már 22 vízmű csapata vett részt az ország minden részéből. A rendezvény fő célja, hogy az egyes ügyfélszolgálatokon minél felkészültebb munkatársak végezhessék munkájukat, a fogyasztók megelégedettségének növelésére. A vetélkedést szoros versenyben a Fővárosi Vízmű csapata nyerte, a FEJÉRVÍZ ZRt. munkatársai a második helyet szerezték meg, míg a harmadik a helyen a Szegedi Vízmű végzett.

dr. Kathi Attila a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség szóvivője, dr. Papp Mária a MAVÍZ főtitkára, háttérben a verseny egyik szponzorának képviseletében Orbán Endre értékesítési vezető, valamint a FEJÉRVÍZ csapata Kristályné Király Andrea, Kaposvári Zsuzsanna és Medgyesi László