Már nem Joan Carrillo a MOL Fehérvár vezetőedzője

Szerződést bontott katalán vezetőedzőjével a bajnokság második helyén végzett fehérvári labdarúgócsapat vezetősége. Joan Carrillo kicsit több mint hét hónapig ült a MOL Fehérvár kispadján.
2020.07.06. 13:39 |

A 2015-ös fehérvári bajnokcsapat vezetőedzőjét tavaly november végén nevezték ki ismét (a távozó Marko Nikolics helyére) a Vidi vezetőezőjévé. Irányításával 27 tétmérkőzésen 13 gőzelem, 10 döntetlen és 4 vereség volt a csapat mérlege, a Magyar Kupában elődöntőig jutott, a bajnoki tabellán második lett a MOL Fehérvár. Jon Carrillo készült a folytatásra, az utolsó, zalaegerszegi bajnoki után a nyári felkészülésről beszélt, de ezt már nem vele kezdik meg a játékosok.

"Bíztunk abban, hogy Joan Carrillo vezetésével rátalál a győztes útra a csapat, korábbi munkája alapján megérdemelte az újabb lehetőséget a Vidiben, de sajnos a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után olyan folyamatok indultak el a csapatban és a játékosokban, ami miatt a váltás mellett kellett döntenünk" - nyilatkozta Kovács Zoltán sportigazgató a klub honlapján.

Sajtóértesülések szerint a MOL Fehérvár vezetőedzőnek szerződtetné a legutóbb Zalaegerszegen dolgozó Márton Gábort, de a klub részéről ezt még nem erősítették meg.