Már csak 11 nap a Vidi-Honvéd Magyar Kupa döntőig - megváltotta már a jegyét?

Százszázalékos teljesítménnyel - kilencből kilenc meccset megnyerve - jutott be a MOL Vidi FC a Magyar Kupa döntőjébe, ahol Budapest Honvéd együttese lesz az ellenfele. A finálé Budapesten, a Groupama Arénában lesz május 25-én, 19.30 órakor. A jegyértékesítés elkezdődött, Székesfehérváron 9 helyen, országosan több mint 300 partnerirodában. A jegyvásárlással és az utazással kapcsolatos információkat itt találja.
2019.05.14. 09:02 |

1. Gól nélküli döntetlennel tért vissza a bajnokságba a Vidi

Az OTP Bank-liga 26. fordulójában a kieső helyen álló Paks otthonában folytatta (két és fél hónap után) bajnoki szereplését a MOL Fehérvár. Nem sikerült három pontot szerezni, kiegyenlített meccsen egyik csapat sem tudott betalálni.

2020.05.30.
  2. Két és fél hónap után újra bajnoki meccs - Paksra látogat szombaton a Vidi

Két és fél hónapos szünetet követően, május 30-án ismét bajnoki mérkőzésen lép pályára a MOL Fehérvár FC, az OTP Bank Liga NB I 26. fordulójában az ellenfél a bennmaradásért küzdő Paksi FC lesz, a találkozót szombat este 21:05-kor rendezik meg az Atomvárosban. Összesen 67 vendégjegy áll rendelkezésre, aminek nagyobb részét köszönetképpen ajándékba adják a szurkolóknak, 4 db páros jegyet pedig kisorsolnak.

2020.05.29.
  3. Kétgólos hátrányból egyenlített, de nem jutott be a kupadöntőbe a MOL Fehérvár

Az idegenben elért 1-1 után a visszavágón hazai pályán hamar hátrányba került a MOL Fehérvár a Mezőkövesd elleni kupaelődöntőben. Sőt, a második félidő elején megduplázták előnyüket a vendégek, és a hatalmasat hajrázó Vidi erejéből csak egyenlítésre futotta. Így pedig idegenben lőtt több góllal a Mezőkövesd jutott be a Magyar Kupa döntőjébe.