-
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Veszélyes az extrém hőség
Nemcsak a burutális hőség, de az erős napsütés miatt is fontos néhány szabály betartása a nyári hónapokban, de főleg a következő napokban. Jön a 40 fokos hőkupola és az extrém uv sugárzás.
2026.06.26.
Látogatási tilalmat rendeltek el a Szent György Kórházban
Humán calici vírus okozta megbetegedések miatt látogatási tilalom és felvételi zárlat van a Fejér Megyei Szent György Kórház C3-as belgyógyászatán. A hányással, hasmenéssel, ritkán hőemelkedéssel járó fertőzésben 11-en betegedtek meg az osztályon. A fertőzés enyhe lefolyású, a betegek 2-5 nap alatt gyógyulnak.
2008.10.09. 13:33 |
Humán calici vírus okozta megbetegedések miatt látogatási tilalom és felvételi zárlat van a Fejér Megyei Szent György Kórház C3-as belgyógyászatán. A hányással, hasmenéssel, ritkán hőemelkedéssel járó fertőzésben 11-en betegedtek meg az osztályon. A fertőzés enyhe lefolyású, a betegek 2-5 nap alatt gyógyulnak.
A látogatási tilalmat és a felvételi zárlatot az utolsó megbetegedések észlelését követő 72 óra múlva oldhatja fel a kórház higiénés főorvosa az ÁNTSZ kistérségi intézetével való egyeztetést követően. Erre - amennyiben csütörtökön nem lesz új megbetegedés - várhatóan pénteken kerülhet sor. A C3-as belgyógyászaton október 2-án észlelték az első megbetegedéseket, a látogatási tilalmat és a felvételi zárlatot október 5-én rendelték el.
A látogatási tilalmat és a felvételi zárlatot az utolsó megbetegedések észlelését követő 72 óra múlva oldhatja fel a kórház higiénés főorvosa az ÁNTSZ kistérségi intézetével való egyeztetést követően. Erre - amennyiben csütörtökön nem lesz új megbetegedés - várhatóan pénteken kerülhet sor. A C3-as belgyógyászaton október 2-án észlelték az első megbetegedéseket, a látogatási tilalmat és a felvételi zárlatot október 5-én rendelték el.