Labdarúgás: Zalaegerszegen sem sikerült pontot szereznie a Vidinek

A MOL Fehérvár Labdarúgócsapat a MOL Labdarúgó e heti fordulójában Zalaegerszegen lépett pályára. A fehérváriak idén még nem nyertek tétmérkőzést és mindössze egy pontot szereztek eddig. Ezúttal is vereséget szenvedtek és még hátrébb léptek a bajnoki tabellán.
2022.03.06. 18:30 |

Zalegerszeg-MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0)

Az első negyedóra a hazaiaké volt, több helyzetet is kialakítottak. A 12 percben aztán már gólt és vezetést szereztek. A fehérvári kapu elé került a labda, Fiola fejjel próbált meg felszabadítani, de éppen Huszti elé, aki 7 méterről, kissé jobbról határozottan lőtt a kapuba, 1-0. Nem sokkal később Zulj szabadrúgása kerülte el valamivel a ZTE kapuját. Az első játékrészben még itt és ott is volt egy helyzet, de több gól már nem esett.

A folytatásban a 47. percben - öröm! – Kodro gólt lőtt. De – bosszantó! – a labdát beadó Bamgboye lesen volt, így ez a gól nem gól. A 79. percben a videobíró nem adott meg a Zalaegerszegnek egy tizenegyest, ám a 81. percben igen, amit a videózás után a 83. percben Koszta be is lőtt. A hátralevő hét, majd a ráadás újabb hét percében már nem változott az eredmény, így a MOL Fehérvár mélyrepülése tovább tart.